Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért támogatja bárki a...

Miért támogatja bárki a keletre húzást?

Figyelt kérdés

Ha azt nézzük, hogy az átlag ember milyen színvonalon él, látható, hogy nyugaton sokkal magasabb az életszínvonal.

Persze, ott is vannak kiemelkedően szegények és gazdagok, de nag összességében mondhatni, hogy jobb az élet pl nyugat-Európában, mint pl Oroszországban.


Ha arról van szó, hogy melyik irányba szeretnénk húzni az országot, szerintem szempont az, hogy hogyan szeretnénk élni. Elég valószínű, hogy ha az egiyk irányba húzunk, akkor az életstílusunk nem a másik irányban jellemző módon fog alakulni.


Szóval nemegészen értem: miért akar bárki is a szegényebb, kevesebb joggal élő kelet felé húzni, ha van egy gazdag, szabadabb, technológiailag fejlettebb, tisztább nyugat?


Elsősorban azok válaszát várom, akik keletre húznak.

És ne a másikról mondjunk véleményt, hanem a saját álláspontunkat védjük, oké? Nincs rá szüksége senkinek, hogy más mondja meg mit gondol az egyik.



2022. márc. 15. 12:20
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

20

Értelek, de őszintén én nem érzem ezt a fajta véleményterrort. De mondom, bennem nincs is olyan indíttatás, hogy különösebben fikázzak másokat. Sokszor azért azt látom, hogy a stíluson múlik elég sok minden. Van különbség aközött, hogy "nem támogatom a melegházasságot, mert ilyen és olyna társadalmi hatásai lennének amit nemkívánatosnak tartok" és aközött, hogy "mocskos bzi":D


És hát a keleti blokk sem áll túl jól szólásszabadsággal, épp csak ott nem a rasszizmusra fókuszálnak.

Ez például egyszerűen zseniális:

[link]


A második arc még csak nem is mondott semmi rosszat:D

2022. márc. 16. 10:15
 22/27 anonim ***** válasza:
444.hu? Nincs több kérdésem :)
2022. márc. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Ezt linkelte haverom, teljesen mindegy, a videót kell nézni, nem a cikket.
2022. márc. 16. 13:30
 24/27 A kérdező kommentje:
A videó a lényeg, azt egyértelműen nem magyar riporter cisnálta.
2022. márc. 16. 13:31
 25/27 anonim ***** válasza:
Azért megnézném, hogy Nyugaton mivel járna, ha valaki felemel egy táblát, hogy "A migrációs politikai csőd", és azt lóbálná.
2022. márc. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Hát azért szerintem nem cusknák le 15 évre, mint ahogy most annak a 15000 orosznak ígérik, akik kimondták, hogy háború.


Node vissza a témához: Mi szól kelet mellett? Mert azt értem, hgoy mi szól nyugat ellen.

2022. márc. 16. 16:43
 27/27 anonim ***** válasza:

26


Itt van egy "kis" sarkítás ellenzéki részről. Ugyan is ők azt sugallják, hogy a keleti nyitás azt jelenti, hogy átvesszük a politikai rendszerüket, ami színtiszta hazugság. Milliószor el lett mondva, hogy a világgazdaság súlypontja áttolódott Nyugatról keletre, amit számos szakértő is alátámaszt, legyen az hazai vagy külföldi elemző. Tehát a nyitás gazdasági, pont.

De ha engem kérdezel, nem a politikai berendezkedés szól a Kelet mellett, hanem egyrészt tisztán a gazdasági, valamint az, hogy számos területen ott az emberek lassan nagyobb szabadságot élvezhetnek, mint a Nyugaton. Ott szabadon ki lehet mondani, hogy szülni csak biológiai nők képesek. És bár Nyugaton nem vágnak sittre az előzőhöz hasonló "botrányos" kijelentések miatt, de szó szerint kiradíroznak a közéletből, és a magánéleted veszik mellé célba. És ezt az sem kozmetikázza, hogy nekik van sok-sok pénzük. Mi ez, ha nem egy újkeletű ideológia szárnypróbálgatásai?

2022. márc. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!