Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyarországot támadta...

Ha Magyarországot támadta volna meg Oroszország akkor ugyan úgy kiállnának értünk a külhoni magyarok meg a külföldiek is mint ukrajnáért?

Figyelt kérdés
Mert az ukránok mindent megtesznek hazájukért mi magyarok is ugyan ilyenek lennénk?

2022. márc. 15. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, akkor már harmadik világháború lenne, mert ha minket támadnak meg, akkor az azt jelenti, hogy a natot támadták meg.
2022. márc. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

*ugyanúgy egybe


Ukrajna is nagybetű, mint a többi ország.

2022. márc. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Minket nem kell támadni. Itt virággal és ünnepségel várnák az orosz hadsereget. 12 év agymosás hatott.
2022. márc. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 Telóról írtam és nem néztem át rendesen meg tekintsünk el a helyesírási hibáktól.
2022. márc. 15. 12:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"mi magyarok is ugyan ilyenek lennénk?"


Kérdezd meg magadtól, te mit tennél, fegyvert fognál, vagy elmenülnél.


Putyin azért annyira nem hülye (még), hogy egy Nato országot támadjon, mert tudja, hogy a fél világ hadseregével kerülne szembe. Azért támadta meg most Ukrajnát, mert a Nato még nem vette be a tagjai közé. Ha megvárja amíg megteszi, vagy akár csak az Unió befogadja már esélye sem lett volna rá.

2022. márc. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 mivel katonának haszontalan vagyok ezért máshogy próbálnám meg segíteni hazámat de persze fognék fegyvert csak nem mernék nagyon harctérre menni a közepébe a dolgoknak meflrt szétdrónoznak mindenkit az oroszok meg légifölény miatt is felejtős én továbbgondolom a dolgokat.
2022. márc. 15. 13:21
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
El van tekintve. :)
2022. márc. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne is reménykedjen senki abba hogy majd barki segíteni fog rajtunk ha megtámadnak az oroszok mivel mi országunk szabotálta legerőteljesebben az Ukrajnán való tényleges segítségnyujtásokat. Nem kívánom de teljes mértékben megérdemelnénk hála Orbán Viktor miniszter elnök uratoknak.
2022. márc. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8 a NATO szerződések alapján (és érdekek alapján) dönti ezt el, nem pedig durcikázás alapján, hogy “csúnya zorbán, haragszunk rád, nem segítünk.”


Ha mondjuk van jogi mód rá, és egy sokkal nagyobb katasztrófát lehet elkerülni Magyarország odadobásával, megnyugodhatsz, hogy ha melegszarig benyalna a NATO tagoknak, akkor sem segítenének.

2022. márc. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!