Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Fáj az igazság?

Fideszesek! Fáj az igazság?

Figyelt kérdés
Bekommenteltem egy képet Deák Dániel posztja alá, amiben azon hencegett, hogy milyen kevesen voltak az ellenzék mai gyűlésén. Az a kép kb. fél órával a rendezvény kezdete előtt készült, ez így egyértelmű csúsztatás. Az én kommentemet, egy képet, amin az látszik, hogy valójában hány ember volt ott, azonnal törölték és ki is tiltottak az oldalról, pedig semmi csúnya dolgot nem írtam. Ennyire fájna az igazság? Miért jó az embereket átverni?

2022. márc. 15. 21:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Azért, mert ha ezek a fidesz-bérenc kishuszárok nem tudnak félrevezetni, akkor nem kapnak a pénzükből.
2022. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Igen, a közmédia márcsak ilyen.
2022. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
22%
Azért làssuk be a Fidesz rendezvênyèn többen voltakm
2022. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
15%
Kamu
2022. márc. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
13%
Hajrá FIDESZ! "Magyarország mindenek előtt, a Jóisten mindannyiunk fölött."
2022. márc. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
Éjjel-nappal ott ülnek a moderátorok és éberen figyelik az ilyen kommenteket. Nehogy véletlenül hosszabb ideig ott maradjon az igazság, aztán egy-két hívő meglátja és elgondolkodik a valóságon.
2022. márc. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%
#5 A Jóisten mindannyiunk fölött, a csutit meg majd pokolra küldi.
2022. márc. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%
#3 Lényegtelen hol hányan voltak, itt most arról van szó, hogy bizonyítottan hazudnak. És nem csak ezek a fideszes megmondóemberek, hanem több hírportál is lehozta ugyan ezeket a képeket, például az origó is ugyan azzal a képpel támasztotta alá a saját fantáziáját. Ez pedig egyértelműen szándékos félrevezetés.
2022. márc. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Jajj már, ne legyél pesszimista:)
2022. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
58%
Ez van, srácok. Én sem támogatom a FB-oldalak alatti moderációt, de az mégsem járja, hogy csak a DK-soknak szabad minden, őket kicsit is kritizáló kommentet kigyomlálniuk. :))
2022. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!