Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyarország kilépne az...

Kokakólalájt kérdése:

Ha Magyarország kilépne az EU-ból és a Natoból annak milyen hatásai lennének?

Figyelt kérdés
Egyre többen mondják, hogy Orbán Viktor egy újabb választási győzelem esetén az EU-ból és a Natoból is kiléptetné az országot. Elvileg most már népszavazás sem kéne, ő maga simán dönthetne erről. Megmondom őszintén, még óvodás voltam mikor a Natoba beléptünk, de az EU-s csatlakozásnál is az általános iskola alsó tagozatát nyomtam még. Nincsenek emlékeim, hogy milyen volt az ezek előtti élet, de manapság biztos teljesen eltérő is lenne. Milyen következményei lennének ennek? Egy átlagember hétköznapi élete mennyire változna meg? Sok multi kivonulna? Nőne a munkanélküliség? Azt gondolom, nem árt mindenre felkészülni. Milyen jövőképre lehet számítani, ha Orbán tényleg meglépi ezt a döntést?

2022. márc. 16. 00:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A magyar gazdaság gyakorlatilag összeroppanna, és megszűnne az ország minden védelme. Szerbián keresztül jönnének az oroszok és elhoznák az illiberális "demokráciát".
2022. márc. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Miért akarná kiléptetni Orbán Magyarországot bármelyikből?

Az hogy vitái vannak az EU-van nem jelenti azt, hogy ki akarna lépni onnan.

2022. márc. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

"Egyre többen mondják" a legbiztosabb forrás, erre lehet alapozni.

Ha engem kérdezel, (ezt nekem sokan mondták), Magyarország új kontinenst alapít.

2022. márc. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Hülyeség, nem érdeke.
2022. márc. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Ellenzéki vagyok, de én sem hiszem, hogy kilépne. Eleve Putyinnak jól fog jönni a későbbiekben is egy barát az EU-n belül, hisz majd idővel újra fog egymással bizniszelni az EU és Oroszország.
2022. márc. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Kövi választáson nem lesz 2/3 szóval innentől sok kárt nem fog tudni tenni senki, max eladósítja az országot meg tovább romlik a forint ilyesmik. (Alkotmány módosítás kell ahoz hogy kiléptessék az országot az unioból a natátonál nem tudom de szerintem hasonló a helyzet.)
2022. márc. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Most is bizniszelnek az eus orszagok oroszokkal, gazt egyik felnek se érdemes beszüntetni, ez csak az itthoni propaganda h barki elakarna zarni a gazt, meg hogy nyugaton mar megfagynak.


Mas kerdes hogy moralisan egy diktaturat kereskedelemmel tamogatni mennyire fer bele, de kinaval is vigan uzletelunk, pedig ott is nepirtas folyik, most az ukranok miatt mert kozel vannak kicsit racsaptak Putyin kezere, de a sajat erdekeit a nyugati demokraciak se veszelyeztetik ertuk.

2022. márc. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%
Orbán őrült, de nem hülye. Pontosan tudja, hogy szüksége van az országnak az EU-ra és a Natora is. Csak az agymosott birkáinak tolja a kenyeret, és a cirkuszt hogy legyen miről veszekedni.
2022. márc. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Igazabol a felvetes onnan jon, hogy a jogallamisagi mechanizmus miatt valszeg nem jon tobb eu penz magyarorszagra, es akkor mar a nereseknek se feltetlen eri meg az eu, bar mondom, nem tudnak kilepni 2/3nelkul.
2022. márc. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%
Értelmes emberek nem mondanak ilyet, csak pár hülye ellenzéki politikus kínjában ezzel hülyíti megvezethető választóit.
2022. márc. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!