Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Niedermüller mit kifogásolt...

Niedermüller mit kifogásolt itt, mivel volt gondja?

Figyelt kérdés

[link]


"Békemenetet tartanak. Épp március 15-én, és a miniszterelnök még beszédet is mond."


Demokráciában élünk, ahol bizony a miniszterelnök is szokott beszélni. Polgármester úr biztos másképpen képzeli el a demokráciát.


2022. márc. 16. 08:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%

Talan az a baja, hogy az nem békemene,inek a végén Orbán fosa a gyűlöletet a szájából a végén és egy szót szól a nemzeti ünnepünkről magáról.


Amúgy vicces demokráciáról beszélni egy olyan országban, ahol felvásárolják és közpénzzel tömik a médiát, hogy kormánypropagandát harsogjon, ahol szétverik a közotatást, ahol a pályázatokat rendre NER-oigarcháknak adják, ahol az alapítványokon keresztül mossák az ellopott adóforintjainkat, ahol az ügyézség a korrupció eltusolásáért van fenntartva, ahol kamupártokkal zavarja a választást a kormány, ahol 2-3 évente átírjuk az alaptörvényt a saját szájízünk szerint, csak hogy néhány nem épp jogállami dolgot mondjak.

2022. márc. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

"a végén Orbán fosa a gyűlöletet a szájából"


Ilyet hol hallottál? Melyik mondatával gyűlölködött?

2022. márc. 16. 08:27
 3/11 Isti22 ***** válasza:
36%

Szia!


A cikk címe alatt leírják, mi a baja:


"A békétlenek, a gyűlölködők, az országot megosztók, akik magyarokat uszítanak magyarok ellen, akik kirekesztik és megbélyegzik a másként gondolkodókat, a nekik nem tetsző kisebbségeket, akik a csillagokat is lehazudják az égről, akik azt hiszik, hogy nekik mindent szabad, akik gátlástalanul és aljasul megtévesztik az embereket, ma Békemenetet tartanak."


Forrás: [link]

2022. márc. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3-as, és ebben neki szerinted igaza volt?
2022. márc. 16. 08:47
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy.
2022. márc. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Isti22 ***** válasza:
84%

ma 08:47


Nem ez volt a kérdésed :) Amúgy miért lettem lepontozva, én csak tényszerűen megírtam a választ a kérdésre :(

2022. márc. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%
Hát a békétlen, gyűlölködő, magyarokat megosztó szavakról nekem inkább Niedermüller és MZP jut eszembe..
2022. márc. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le, amúgy én is olvastam az elejét, de nem igazán gondolom úgy, hogy ő ezeket a kifogásait bármivel is alátámasztotta volna, csak beszélt a levegőbe meg csapkodott vaktában
2022. márc. 16. 09:49
 9/11 anonim ***** válasza:
35%
Niedermüller egy patkány
2022. márc. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Niedermüller volt az, aki rémisztő képződménynek nevezte a heteroszexuális, keresztény, fehér férfiakat. Még az ATV-ben is kiakadt miatta a riporter, de nem vonta vissza. És még ő beszél gyűlölködésről. Persze, tudom, a liberálisok szerint a fehér ember ellen lehet gyűlölködni, csak a cigány, fekete, arab ellen tilos. Komolyan, Niedermüller klinikai eset, még a liberálisok között is.
2022. márc. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!