Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elmennétek nemzeti ünnepekre...

Elmennétek nemzeti ünnepekre ha a Fidesz, Összefogás, és a Mi Hazánk közösen tartanák az ilyen rendezvényeket?

Figyelt kérdés

tehát ha Március 15, Október 23, Augusztus 20, ha ilyen nemzeti ünnep rendezvényeket a 3 politikai erő közösen tartanák akkor elmennétek rájuk?


Szerintem hatalmas fejlődés lenne ha a politikát félre tudnánk tenni mikor nemzeti ünnep van, tökéletes összetartás lenne ha ilyenkor félre tudnánk tenni a politikát! Szóval ha ez így lenne, ti elmennétek?



2022. márc. 17. 06:37
A kérdező szavazást indított:
Eddig sem mentem el, ezután sem mennék el!
Eddig nem mentem rendezvényekre, de ha így lenne akkor elmennék!
Eddig elmentem a rendezvényekre, de ha közösen tartanák akkor biztos hogy nem mennék el!
Eddig elmentem a rendezvényekre, és ezután is elmennék!
Ritkán mentem ilyen rendezvényekre, de ha közösen tartanák akkor többször mennék!
Ritkán mentem ilyen rendezvényekre, de ha közösen tartanák akkor kevesebbszer mennék!
Ritkán mentem ilyen rendezvényekre, de ha közösen tartanák akkor nem mennék egyáltalán!
Egyéb válasz / Leírom kommentben
32 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez esetben elmennék. De amíg a politika az összekovácsolás helyett a megosztottságra és a minél nagyobb gyűlölet szítására játszik rá magyar és magyar között, addig erre nincs esély sajnos.

Oldaltól függetlenül mindegyik ezt teszi évtizedek óta, kivéve a kutyapártot.

2022. márc. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minek? Figyelted ezeket az összejöveteleket? 1848. március 15-éről szó volt bármelyiken is? Ja nem, fújorbán, fújmárkizay, brüsszel, lopás, háború, hajrámagyarország, stb.
2022. márc. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos nem tudok ilyet elképzelni.A gyűlölet a két oldalban is meg van egymás iránt. Ahhoz nagy változásnak kéne lennie, hogy egy ilyen megtörténjen. Láthattuk, hogy pl az államfő választás során az ellenfél jelöltjét egyik oldal sem volt képes megtapsolni. Ez szerintem a mélypont volt. Kérdés jön e még több mélypont. Egyébként nem járok állami rendezvényekre, de ha pl helyben (kisváros) lenne ilyen össznépi ünnep, szerintem elmennék.
2022. márc. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Miről beszélsz?

Volt bőven szó a Toroczkai beszédében 1848. március 15-ről.

2022. márc. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem mennék el.
2022. márc. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!