Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Embertelen elelmiszerarak...

Embertelen elelmiszerarak kovetkeznek mit csinal mar a Fidesz?

Figyelt kérdés

Semmit nem tamogatja a foldmuveloket, mennek fel az arak de az uzemanyag arstopp nem vonatkozik azokra akik a jarmuveket nem benzinkuton (mert nem is kapnak megfelelo mennyiseget toluk) hanem nagykereskedoktol kapjak es azt arstopp nelkul veszik meg.


A draga kormany semmit nem tesz ez ellen, majusra 25%-kal fog kb. megnoni minden elemiszernek az ara, ez nevetseges.


Semmit nem csinal a kormany, nem vallalja at a terhet vagy csak egy reszet es olyan intezkedeseket hoz amik csak nevlegesek, a problema tartalmat nem kezelik nem erintik.


De kampanyra, stadionra mehet a tobb milliard forint ugye, meg a hasznavehetetlen kinai/kiserletfazisu orosz vakcinakra meg ment a penz ugye - csak azert se legyenek joba a nyugattal.


Undoritoak, konyorgom huzzanak mar el a politikabol a Fideszesek.



2022. márc. 17. 14:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
30%

Nyugaton 50%-al fognak emelkedni az árak ebben az évben a EuroZeit számításai alapján.


Nem gondolod, hogy mi valamit pont, hogy nagyon jól csinálunk?

2022. márc. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
21%

Egész Európában várható most egy élelmiszerárnövekedés, főleg a háború miatt, erről nem a Fidesz tehet. Nektek még a meglévő árstoppal is bajotok volt, most ne sírjatok újért.


A kormány amit lehetett, megtett, betiltotta a gabonaexportot, gabona lesz elég.

2022. márc. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
22%

Háló, háború van. Mindenütt emelkedik az ár nem csak itt.

Engem is támogathatna akkor a kormány, hiszen csőszerelő vagyok. Ha nem dolgoznék nem működne egyik gyár sem, de még s te vized és szennyvízed, fűtésed is mi csináljuk. A foldművelőknek is az öntöző csöveket, allattartoknak is.


Vagy ott vannak a vizműsö, szennyvízesek. Annak nem lenne jó vége ha valaki megint beigérne fűt fát mint Gyurcsány és utána üres kasszával nem megy..

2022. márc. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
41%
Ez már az utolsó idők jelei, nem a Fideszé.
2022. márc. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 árokpart ***** válasza:
84%
Tény, hogy a Fidesz nem jól használta fel a 2014-2020-as gazdasági konjunktúrát. Gyakorlatilag akkor feléltük azt ami által most kevésbé éreznénk meg a válságot sajnos. Akkor jól esett, hogy voltak szép éveink, de olyan társadalmat még nem láttam aki akkor azért szót emelne, hogy most inkább éljünk szerényebben, mert ha válság jön akkor könnyebben átvészeljünk és olyan politikust sem láttam még, mert ők mindig az aktuális népszerűségre törekszenek.
2022. márc. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
43%
Ékezeteket elvitte az áremelés?
2022. márc. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%

1-es válaszoló vagyok.


Olyan vicces, hogy néhányan felpontoztatok úgy, hogy valójában hasra ütés szerűen trollkodásból írtam egy kamu százalékot meg hasra ütés szerűen egy olyan hírportált amiről azt sem tudom, hogy létezik e egyáltalán 🤣🤣🤣🤣

2022. márc. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%
Hát nem lesznek könnyű helyzetben a következő kormány hogy orvosolni tudja a világpiaci " elelmiszerarak" árak hatalmas növekedését.
2022. márc. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
Sok mindent nem tud csinálni, vannak a hatósági árak az üzemanyagoknál meg néhány élelmiszernél de az sem tetszik sokaknak.Az egész világon hatalmas áremelés van,lesz sajnos.
2022. márc. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

2


igen amit megtett azt meg tudott: Meszaros Lorincet tomni penzzel, egeszsegugy helyett stadionok, kelettel targyalas es nyugatot kizarni holott pont ellenkezoleg jarnank jol, valoban megtett mindent ez a sz@r kormany, egyetertek veled.

2022. márc. 17. 14:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!