Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy MZP miniszterelnök jelölt úr mindenkit IS feljelentett?

Figyelt kérdés

Makizaj szerint ő soha nem mondott olyat hogy katonákat küldene Ukrajnában és hasonlók,ezért mindenkit jól feljelent.


[link]



Mi a véleményetek?



2022. márc. 18. 16:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%

Közszereplő. Úgy sem lesz belőle semmi..

De ha ismered az eredeti videót, akkor tudod hogy nem is mondott ilyet..

Ahogy azt sem hogy nosza, holnap zárjuk el az összes gázt 😁😁

2022. márc. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 XX.XX ***** válasza:
30%
Nárcisztikus hisztis óvodás
2022. márc. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Hát, én meghallgattam az eredeti videót es valóban nem mondott ilyet. Ha engem rágalmaznának ilyesmivel, valószínűleg én is feljelentést tennék. Sok eredménye mondjuk szerintem nem lesz.
2022. márc. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

És mire megy a feljelentésével? Valószínűleg a választások után néhány hónappal meg is fogja nyerni kap néhány milliós ,,kártérítést", ami nekik uzsonapénz, persze ez már senkit sem fog érdekelni a választások után.

Vona Gábor is ugyanígy járt.

2022. márc. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
28%
Torgyán József 2 lesz belőle. Állítólag kisgazdapártot akar úgyis alapítani.
2022. márc. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
31%

Hozta a ovis szintet, ismét!

Komolyan mondom, hogy nem komplett ez a fickó 🥴

2022. márc. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
Konkrét hazuságokat terjeszt a fideszpropaganda a plakátokon róla, és a fideszesek ezt benyelik kritika nélkül.
2022. márc. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
Megvolt a fidesztálib őrjöngésed, lapozzunk.
2022. márc. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%

HA valaki azt plakátolja ki rólam csecsemők véréből rajzolt pentagrammába ebédelek én is feljelentést teszek.


Az idióta fideszes nem képes felfogni nem mondott ilyet MZP, szóval kedves kérdező aki "makizol" a majom te vagy hiszen a szádba adják a banánt te meg nyeled mint kacsa a nokedlit még akkor is ha műanyag banánt kapsz.

2022. márc. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%

Azt mondta MZP, hogy "ha a NATO úgy dönt, akkor akár katonai segítséget is nyújtunk Ukrajnának."

Tudunk szöveget értelmezni? Az megvan hogy tagja vagyunk a NATO-nak? Tehát ha a NATO úgy dönt, hogy igen, akkor katonai segítséget kell nyújtanunk Ukrajnának, tökmindegy, hogy ki a magyar miniszterelnök. Gyengébbek kedvéért: Viszont, ha a NATO úgy dönt, hogy nem, akkor nem küldünk katonákat Ukrajnába. Átlagos IQ szinttel, szerintem ez elsőre is érthető.

2022. márc. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!