Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyarorszagot megtámadná...

Ha Magyarorszagot megtámadná Oroszország, nekünk hogy esne ha senki nem küldene fegyvert, és még az oroszoknak is drukkolnának? Hogy esne?

Figyelt kérdés

Minden orszag KIÁLL UKRAJNA MELLETT! Ez a normális.


A háború nem válasz semmire.


A Fidesz hangoztatja mindig a SZUVERENITAST, de olyan fideszeseket olvasok akik Ukrajnát szidjak és hogy az oroszok jól tették

Ezek nem normális emberek. Megtámadnak egy országot es azt védik aki támadt de bele nem gondolnak hogy az ukrán nép mit érez


NYELVTORVENY MAGYAR KISEBBSEGEK DOLOGBAN EGYETERTEK, EZ UKRAN BŰN, DE A HÁBORÚ NEM VÁLASZ!!! KEGYETLENSÉG!



2022. márc. 18. 19:33
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
66%

"Ukrajna fuggetlen orszag. Ha provokalta Putyint a haboru NEM VALASZ!!!"

- Svájc független ország, Ukrajna nem. (Magyarország sem, stb.)


"Europa minden orszaga kiall Ukrajna mellett. Tudod miert? Mert ez a normalis es emberseges."

- Ez az amit beléd sulykol az a média amelyiket éppen te olvasod.

2022. márc. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

10es.


Tehat legyen olcsobb a gaz (egyetertek) de csere embereket meszarolnak le az nem zavar...


Ilyen aron. Ja.


Tehat fontosabb az olcso gaz mint az emberi elet? Ertem.


Szep

2022. márc. 18. 19:49
 13/36 anonim ***** válasza:
72%
11) Azért, hogy leszögezzük 56-ban nem az oroszok, hanem a szovjetek taposták le az 1956-os szabadságharcot. Jó néhány ukrán is volt a katonák között.
2022. márc. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

12es.


Tehat akkor az a hulye aki a szerencsetlen aldozatokkal egyutterez es az a faxa ember aki egy tomegmeszarlast tamogat??? Ja ertem.

2022. márc. 18. 19:52
 15/36 anonim ***** válasza:
65%

15!

Mennyi idős vagy?

2022. márc. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
66%

"Tehat akkor az a hulye aki a szerencsetlen aldozatokkal egyutterez es az a faxa ember aki egy tomegmeszarlast tamogat??? Ja ertem."



Ezt írtam? Nem.

2022. márc. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

14es.


Lassan ott tartunk hogy 1956ot nem a szovjetek(oroszok) vertek le hanem az ukranok. Szepen kezdjuk hamisitani a tortenelmet.

2022. márc. 18. 19:54
 18/36 anonim ***** válasza:
42%
15) Van igazság benne , amit írsz. En senki mellétt nem vagyok, se az oroszok mellet, se az ukránok melett. De tény Ukrajna hosszabb távon nem nyerhet a világ legnagyobb Országával szemben, ha küldünk nekik fegyverekt csak elhúzódnak a harcok, amiktöl csak még több áldozat les mind a két oldalon.
2022. márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
67%
A 14-es sem ezt írta, diszlexiás vagy?
2022. márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
60%

Ukrajna rengeteg fegyvert és segítséget kap. Ennél többnek már csak az számítana, ha Ukrajna mellett belépne egy vagy több ország, vagy egy szövetség.

Egyáltalán nem igaz, hogy minden ország kiáll Ukrajna mellett, és ez még csak Európára sem igaz. Pl. India, Kína, Szerbia, az afrikai és a dél-amerikai országok, az ázsiai országok többsége nem áll ki Ukrajna mellett. Az országok számát tekintve kisebbségben vannak az Ukrajna mellett kiálló országok, lakosságszámban is. A legtöbben semlegesek, és ők vannak többségben. Oroszország mellett kb. Fehéroroszország áll ki, meg Észak-Korea, és ennyi.

2022. márc. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!