Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatalok! Kire szavaztok?...

Fiatalok! Kire szavaztok? Milyen változásokat szeretnétek?

Figyelt kérdés
Érdekel egyáltalán titeket a választás? Van valamiféle véleménybeli konszezus közöttetek kb. 18-23 évesen?

2022. márc. 19. 00:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Igen az ellenzékre. Nyugat barát kormányé a jövő.
2022. márc. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
*konszenzus (pardon)
2022. márc. 19. 00:09
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Nem érdekel különösebben. Nem is szavaznék, csak azért szavazok, hogy Orbán menjen, és helyreálljon a jogállam. Legutóbb nem szavaztam, pedig már mehettem volna. 22 éves vagyok.
2022. márc. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%

Ellenzek.


Mit szeretnek?


Ingatlan arak csokkenteset, nekem az is eleg ha kivezetnek a keresleti tamogatasokat, h vegre piaci alapon lehessen vasarolni.


Azt h az oktatas szinvonala ne csokkenjen tovabb, legyen 21. szazadi, a tanarok keressenek annyit amibol meg lehet elni (nem normalis az se h videki faluban es Budapesten is ugyan annyit keres egy tanar, ha a megelhetesi koltsegek nagyban elternek).


Jo lenne ha a tortenelmunkbol tanulnank es vegre nem diktaturak mellett allnank ki, nem folytatnank hinta politikat.


Legyen elszamoltatas mert amig nincs precedens a politikusok feleloseggre vonasara, addig mindenki csak az ingyen rablas lehetoseget latja a politikaban.


A koltsegvetesben ne stadionok, elsport, latvanyberuhazasok legynek prioritas hanem infrastruktura, korhazak, egyeb kozintezmenyek amik valoban minden adofizetot erintenek.


Jo lenne ha az olyan kommunikacio kikerulne vegleg a kozeletbol ahova az elmult negy evben jutottunk pl.: Ont duhiti Brusszel? Miniferi stb. ovodasok magasabb ertelmi szinvonalon kommunikalnak.


Tartos nem rekord utemben inflalodo forintot vagy egyeb devizat.


Kevesebb adot, kis es kozepvallalkozasok terheinek csokkenteset.


Hatosagi arak helyett konzervativ felelos jobboldali gazdasag politikat es 21. Szazad beli europai ertekrendet.


Tudom, hogy mindez nem egy az egyben az ellenzek programja es hogy az ellenzekben is vannak oda nem illo megelhetesi politkusok, bunozok, de legkozelebb az o programjuk all az elkepueleseimhez, valamint aki erti a magyarorszagi valasztasi rendszert konnyen belathatja, hogy ez az egyetlen alernativa ha le akarjuk valtani a fideszt.

2022. márc. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
22%
Fideszre.
2022. márc. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Érdekes. :) Az 5. válaszoló varázslatos megérkezésével hirtelen 40-50%-ot zuhant a többi válasz egyetlen perc alatt. Megy a propi ezerrel még éjszaka is.
2022. márc. 19. 00:51
 7/18 anonim ***** válasza:
33%
Mi hazánk
2022. márc. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
33%
Természetesen a Mi Hazánkra
2022. márc. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%
A mi hazánk az egyetlen,valamirevaló normális ellenzéki párt.Az ún. "összefogásban meg még mindig *urcsány a legerősebb frakcióvezető,sose értettem egyesek miért olyan ostobák hogy a rosszat akarják váltani a rosszabbal.
2022. márc. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
41%
Mi hazánkra 21/f
2022. márc. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!