Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki összefogás szavazók!...

Ellenzéki összefogás szavazók! Ezután elhiszi még valaki, hogy kormányváltás esetén forradalmi változások következnek?

Figyelt kérdés

A hatóságok által korábban üldözött, MZP-t támogató Bige László és Mészáros Lőrinc egymást tenyerébe csapott.


[link]



2022. febr. 17. 17:15
A kérdező szavazást indított:
Igen, hiszek benne
Nem hiszek benne. Csak az Orbán kormány legyen már végre leváltva, a többi nem érdekel
31 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Mindenki.
2022. febr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Senki nem hisz forradalmi változásokban, nekem bőven elég a pozitív változás.
2022. febr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 hypno ***** válasza:
98%

Nem kell ezt túlagyalni.

Itt egy vicc a dologról.


A zsidó kisgyerek katolikus gimnáziumban tanul. Az egyik órán a tanár azt mondja, hogy kap 1000 forintot, aki megmondja, hogy ki volt a legnagyobb ember a világon. Az egyik gyerek:

- Szerintem Leonardo da Vinci.

- Jó, jó, de én nem rá gondoltam.

A másik gyerek:

- Talán Einstein?

- Még jobb, de még mindig nem rá gondoltam.

Erre a zsidó kisgyerek:

- Jézus Krisztus.

- Úgy van kisfiam, itt az 1000 forint. De én úgy tudom, hogy te zsidó származású vagy. Neked nem inkább Mózest kellett volna mondanod?

- De igen, viszont Mózes az Mózes, az üzlet meg üzlet.

2022. febr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Már az forradalmi változás lesz az országnak, ha nem lopnak mint Orbánék, meg nem hülyeségekre költenek, mint pl. stadionok meg vadászati kiállítás...
2022. febr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 szántóvető ***** válasza:
90%
honnan vegyen ennyi műszart?max külföldről tudna.
2022. febr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
11%
Forradalom lesz, amikor beengedik a migránsokat és 4x-ére emelik a rezsit, elveszik a 13.havi nyugdíjat és a minimálbért. Forradalmi változások lesznek az tuti!👌😂
2022. febr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
A fidesz tűnjön el! Ez a lényeg. Mindenben azonnal változás lesz,pozitív változás! Újra megkapja az ország az EU-s pénzeket! Nem kell orosz és kínai fennhatóságtól tartani! Nem tűnnek el a közpénzek alapítványok mocskos bugyraiban! Nem épül több teljesen felesleges stadion.Megjegyzem,az eddig épültek az enyészeté lesznek,mert közpénz nélkül veszteséges az üzemeltetés! Nem lesz fenyegetés,uszítás,gyűlölet keltés! Nem lesz KLIK!Választható tankönyvek,normális tananyag! Megszűnik a politikai nyomásra működő állami szervek! Nem lesz korrupció ami átszövi az egész politikát és a kiskirályok azt csinálnak amit ők akarnak!
2022. febr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 hypno ***** válasza:
79%

#6


Ha marad a fidesz, lenyúlja a bankbetéteket és mindenkinek be kell szolgáltatni a fél veséjét, hogy a kormány pénzzé tehesse.

2022. febr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen kis országban nincs semmi meglepő abban, hogy politikai ellenfelek egymással üzletelnek. Ha megnéznéd a politikusok üzleti céghálóját, azt látnád, hogy szinte minden politikus cégeinek vannak üzletfelei az ellentétes oldalon. Pláne igaz ez akkor, amikor gyakorlatilag megkerülhetetlen egy-egy cég.
2022. febr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%

"A zsidó kisgyerek katolikus gimnáziumban tanul."

Óhh vigyázz az ilyen viccekkel, mert holnap már te leszel az Origó címlapján, nagybetűkkel kiemelve hogy antiszemita vagy :D

2022. febr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!