Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az miért van hogy Puzsér és...

Az miért van hogy Puzsér és Pottyondy Edina telesen ellentmond egymásnak a véleményikben?

Figyelt kérdés

Mindkettőnek követem a videóit és alapvetően a Robival értek egyet és nem értem hogyan lehet ennyire különböző a véleményük amikor ők egy párt alkotnak.


Mielőtt valaki felrója nekem hogy miért kellene egy párnak mindenben egyet értenie ez jogos és egy egészséges kapcsolatban természetes hogy két embernek nyilván van külön véleménye de az én szubjektív véleménem az hogy olyan sarkallatos pontokban hallani hogy más az álláspontjuk, amiket nem tudok elkönyvelni hogy lehet.


2022. márc. 19. 15:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Ennél durvább volt a Baló György - Morvai Krisztina páros XD
2022. márc. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Puzsér gyakran még magának is ellentmond...
2022. márc. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

"Puzsér gyakran még magának is ellentmond..."


Na, egy példát mondj.

2022. márc. 19. 16:21
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ironia -utalva arra, hogy mindenkit kritizál.
2022. márc. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Én azt se tudtam, hogy ők egy pár. Ilyen jó Puzsér csaja?
2022. márc. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

"Én azt se tudtam, hogy ők egy pár. Ilyen jó Puzsér csaja?"


Nekem valaki mondta hogy látta együtt sétálni őket a Margit szigeten.

Konkrétan ők erről sehol nem beszélnek mert nem tartják fontosnak a magán életüket kiteregetni a bulvárnak.

2022. márc. 19. 17:27
 7/15 A kérdező kommentje:
És egyébként meg miért ne lehetne a Puzsérnak ilyen csaja?
2022. márc. 19. 17:28
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Végülis jobban belegondolva mindkettejüknek megvan ez a megmondóember szerepük és így valószínűleg jól kijönnek és jó párost alkotnak. Viszont szerintem Edina külsőre impozánsabb de nem csak az számít.
2022. márc. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Pl egyébként en azt nem értem hogy az Edina léptem nyomon fikázza a Márki Zay Pétert, míg Puzsér azt mondta hogy kvázi az egyetlen remény arra hogy Gyurcsányákat is magunk mögött tudjuk mivel ő úgy gondolja Márki talán az egyetlen politikus akinek el lehet hinni hogy amit mond azt úgy is gondolja (függetlenül attól hogy mi az), mivel manapság ez már sajnos egy erény a politikában mivel ideáig sűllyedtünk hogy már abban sem lehet biztos az ember hogy amit egy politikus mond azt tényleg úgy gondolja e.
2022. márc. 19. 18:40
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Én azt se tudtam, hogy ők egy pár. Ilyen jó Puzsér csaja?"


Nem megerősített tény, de minden bizonnyal így van, mert nagyon régóta terjed ez a neten, és annyian írják és mondják, hogy csak van benne valami.

"Puzsér gyakran még magának is ellentmond..."

Na igen, ez nagyon gyakran előfordul. Nagyon nagyon sok rádióműsorát, TV műsorát meghallgattam és hallgatom mai napig is. Konkrét példát most nem tudok, és nem is akarok felhozni, de évről évre változik a véleménye sok dologról. Viszont meg is tudom érteni, mert egyrészt rengeteget beszél, nyilván már nem tudja mindig, hogy mit mondott egy dologról 2 évvel ezelőtt. A másik, hogy nem is kell azt gondolni, amit ő gondol, viszont nagyon edukatív néha a gondolkodásmódja, segít kontextusba helyezni sok dolgot.

"Pl egyébként en azt nem értem hogy az Edina léptem nyomon fikázza a Márki Zay Pétert, míg Puzsér azt mondta hogy kvázi az egyetlen remény "

Puzsér nagyon nyíltan kiállt Márki előtt még az előválasztás alatt. Mostanában ugy visszavonult, már igencsak szolídan nyilatkozik. Már nem engedheti meg Puzsér magának, hogy ezekután kritizálja MZP-t, inkább hallgat. Nem lennék meglepve, ha ez lenne az egyik oka a mostani visszavonulásának.

Mégvalami: simán kinézem Puzsérból és Edinából, hogy ezek otthon is egész nap vitáznak a tőlük megszokott stílusban, és csomó mindent másképp látnak. De lehet így szeretik egymást.

2022. márc. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!