Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az miért van hogy Puzsér és...

Az miért van hogy Puzsér és Pottyondy Edina telesen ellentmond egymásnak a véleményikben?

Figyelt kérdés

Mindkettőnek követem a videóit és alapvetően a Robival értek egyet és nem értem hogyan lehet ennyire különböző a véleményük amikor ők egy párt alkotnak.


Mielőtt valaki felrója nekem hogy miért kellene egy párnak mindenben egyet értenie ez jogos és egy egészséges kapcsolatban természetes hogy két embernek nyilván van külön véleménye de az én szubjektív véleménem az hogy olyan sarkallatos pontokban hallani hogy más az álláspontjuk, amiket nem tudok elkönyvelni hogy lehet.


2022. márc. 19. 15:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%

Érdekes, nekem is szinte pont ugyanez jutott eszembe, de más témákról, nem is MZP-ről. Szerintem ez csak az utóbbi hónapokban lett így, Edina kezdeti videói még szinte teljes egészükben csak a puzséri centrizmust tartalmazták.

Viszont pl. nemrég láttam, hogy az Instagram-on azon gúnyolódott, hogy a köztévén 5 férfi vitatkozott a női egyenjogúságról. Én ledöbbentem, nem akartam elhinni. Nem vagyok finoman szólva sem jó véleménnyel a köztévéről vagy bármelyik ottani vitatkozóról, de a mondataik tartalmát illene kritizálni, nem a nemüket vagy az identitásukat! Ez egy szélsőséges genderista identitáspolitika, vagyis az, ami ellen az utóbbi 15 évben Puzsér állandóan felszólalt, ez Puzsér számára az egyik legfontosabb, hogy valaki nemi szerve nem diszkreditálhatja őt egy vitában, hogy mindenkinek lehet véleménye, nemtől függetlenül.

2022. márc. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ha nem is pont ezt az esetet amit mondtál de ezt én is megfigyeltem hogy sokszor bele esik abba a hibába hogy nem az elhangzottakat kritizálja hanem a véleményalkotó személyét.
2022. márc. 20. 18:38
 13/15 anonim ***** válasza:

"Viszont pl. nemrég láttam, hogy az Instagram-on azon gúnyolódott, hogy a köztévén 5 férfi vitatkozott a női egyenjogúságról. "

Ez tényleg érdekes. Puzsérnak nagyon nagyon sok adása, műsora van fenn, ahol a férfi haverjaival dumálja meg ezt a témát.

2022. márc. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#5 Élettársak, és egy kislányuk is van már.
2022. ápr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
62%
Dehogy mondanak ellent. Mindenben ugyanazt mondják. Egyszerűen ez brutálisan szembetűnő, nem is értem mit hallanak egyesek....Egyszerre dícsérnek vagy szapulnak vkit. Amit hallottál Puzsértól rá pár napra Edinától. Biztos tökéletes párost alkotnak az életben :D Ennél már csak a kislányuk lesz veszélyesebb, mert gondolom a szülei élesnyelvűsége ráragad :D:)
2022. ápr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!