Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elfogadod a transzneműeket...

Elfogadod a transzneműeket vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés

2022. márc. 19. 15:52
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
30%

Ma fogadd el a melegeket,holnap fogadd el a transzneműeket,holnap után fogadd el a transznemű farkast.Hova fogunk így eljutni?

Nem nem kell elfogadni minden őrültséget.

2022. márc. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
43%
Nem fogadom el, mentális zavarnak tekintem.
2022. márc. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
24%

Hogyne, meg a gender fluidokat...

Hogy lett a biszexuálisból genderfluid...?

2022. márc. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
64%
Én elfogadom, mint genetikai elváltozás, egyfajta betegség. Pl ha valaki végtag nélkül születik, az mi? Betegség, vagy mi? Mert azt is elfogadjuk, nem bántjuk aki ilyen és a transznemű, meleg, stb is ilyen jellegű probléma.
2022. márc. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
41%
Menjél az oroszokhoz ott tegyél fel ilyen kérdéseket.Neked ez a legnagyob problmád ma Magyarországon nem a hábaru,inflácio aklor nálad komoly gondok vannak.Majd amikor tripla áron lesz kaja akkor is ezen fogsz gondolkodni.Meg a nem válto ovodásokon ami meg se történt csak mese az proszok meg valósak majd ja le bombáznak meg érted.
2022. márc. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
34%
Imádom, hogy a képzelgésekről meg a biológiai tényekről beszél minden istenkés vadbarom :DD A száraz valóság az, hogy a transzneműség semmivel nem elképzeltebb dolog az agymosott vallásotoknál, vagy épp a magyarságtudatotoknál. Jó példa erre az, hogy én szerencsére egyikben sem szenvedek.
2022. márc. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
72%

16-os!

Azért valami problémád neked is lehet, mert itt én vallásról semmit nem láttam.

Egyébként nem igazán értem, hogy mit akarsz ezzel mondani:


"a transzneműség semmivel nem elképzeltebb dolog az agymosott vallásotoknál, vagy épp a magyarságtudatotoknál"


Tehát a transzneműség valójában nem létezik,csak egy elképzelt dolog?

2022. márc. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
19%

17, mások véleményének átfogalmazásán és másodszori leírásán túl is szerettél volna valamit mondani, csak nem sikerült?


A magyarságtudat és a vallás is "elképzelt dolog" olyan értelemben, hogy biológiailag nem leírhatóak, csak érzések, gondolatok szintjén léteznek. Ettől még valósnak tartod ezeket, vagy ezek is nevetséges kitalációk nálad?

2022. márc. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
35%

Elfogadom. Ez nem jelenti azt,hogy azt is elfogadom, hogy a pc jegyében másoknak ártsanak ezzel,például sportban egyre több példát találni erre.

A józan ész határain belül éljen úgy mindneki,ahogy akar ,amíg azzal másoknak kárt nem okoz. Egyébként ebben az országban ez századrangú "probléma" körülbelül,nem akarok hülyeséget mondani,de tippre érint vagy 500 embert, úgyhogy ezen pörögni nálunk felesleges.

2022. márc. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
69%

19, akkor már csak azt ismerd fel, hogy mennyire szubjektív, kizárólag rajtad múló és egyben egyedül rád vonatkozó döntés az, hogy te a transzneműség fogalmát a vonal melyik oldalára teszed.


A fideszes agymosással szemben a transzneműek, akiket ismerek mind csak boldogan, békében akarnak élni, amihez a legfőbb lépés az önazonosság.

2022. márc. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!