Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elfogadod a transzneműeket...

Elfogadod a transzneműeket vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés

2022. márc. 19. 15:52
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
13%

"ebben az országban ez századrangú "probléma""

Más országokban is csak az lenne, ha ott is "pörögtek" volna rajta, mint itt. De inkább hagyták az lmbtqxyzzs-t pörögni, ezért tartanak ott, ahol...

2022. márc. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
39%

Elfogadom őket embernek, akik mentálisan, elme területén problémával rendelkeznek. A nemváltó erőfeszítéseik által, hogy új nemük lenne, ráadásul olyanok lesznek, mintha oda születtek volna, na azt nem fogadom el természetesen. Egy ádámcsutkás nőimitátor nem igazi nő!

Egy igazi férfi pedig nem tud szülni!

2022. márc. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
30%

18-as!

Megint érthetetlen, hogy mire gondolsz, senki gondolatát nem fogalmaztam át, egyszerűen megjegyeztem, hogy nincs szó arról, amit írtál. Sem vallásról, sem magyarságtudatról nem írt senki.

A magyarságtudat és vallás mondjuk, hogy gondolati szinten létezik, de vannak gyakorlati eszközei. Pl a vallásos emberek a vallásuknak megfelelően végeznek bizonyos tevékenységeket.

Ezeket és a transzneműséget is valósnak tartom, mivel mindegyik létező dolog. A transzneműséget sem tartom nevetséges kitalációnak, genetikai elváltozásnak tartom.

2022. márc. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
58%
#20-as nem vagyok fideszes,így a fideszes narratívára is magasról tojok a témában. Éljen önazonosan ,de a józan ész határain belül. Például ha valaki 30 évig férfiként élt ,férfi hormonokkal,férfi csontozattal és izomzattal,akkor 2-3 év hormonterápia után sem lesz fair női mezőnyben sportolnia . Ha az lenne,akkor a fordítottjára is találnék példát , csak érdekes módon a nőből lett férfiak valamiért nem szoktak magasan kiemelkedő eredményeket elérni férfimezőnyben. A biológiai tényeket nem érdeklik az egyén érzései.
2022. márc. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
73%

Elfogadom, hogy transzneműek, ahogy elfogadom a homoszexuálisokat is. Azt viszont nem fogadom el, hogy egy nővé átoperált férfi minden szempontból (pl. sport) azonosnak legyen tekintendő egy nőnek született nővel (és fordítva sem). Főleg, ha ezáltal előnyökhöz juthat másokkal szemben. Legyenek ők egy külön kategória, jogilag is, és vállalják fel, hogy korábban a másik nemhez tartoztak.

https://www.youtube.com/watch?v=xOopLmUCvUg

2022. márc. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudok objektív lenni ebben a kérdésben, mert néhány transznemű, akikkel életemben találkoztam (egy-kettőt hírből sokan ismernek) -hogy is fogalmazzak finoman- messze nem tartozott a jellemes kategóriába.
2022. márc. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
61%
Nem érdekel, ki hogy él. Ha a jelleme taszító, akkor utálni fogom, akár transznemű, akár nem. Ha rendes, akkor nem érdekel. Viszont attól még ezt mentális betegségnek tartom, amit nem szabadna műtéttel kezelni. Az államnak se szabadna elismerni a nemváltást, mivel az nem lehetséges. Sportban, szépségversenyekben se indulhassanak a másik nemmel együtt. Az ilyen transznemű celebeket, drag queeneket pedig tiltanám, hogy médiában, neten, valóságban 18 év alatti láthassa őket. Nem normális, amit művelnek.
2022. márc. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
73%
Igen, amíg emberek éheznek a világban, nem kéne azon témázni, hogy egy kis számú csoport hogy érzi jól magát a bőrében. Sosem fognak többsége kerülni az ilyen emberek, nem kell tartani tőle, hogy ezért kihal az emberiség. (lassan 8 milliárdan leszünk) Én a fővárosban lakok, nem tapasztaltam sosem, hogy rá akarnák erőltetni az emberre ezt, pedig sok szórakozóhelyen jártam. Én úgy látom meg van nekik a külön helyük, nem szokták a heteró embereket zavarni a jelenlétükkel. Bár engem nem zavarna az sem, mert elfogadom, hogy van ilyen is. Annyiféle ember van a földön, nem tudatjuk ki milyen terhet cipel, miért lett olyan, amilyen. Nekik sem lehet jó érzés szembemenni az árral és felvállalni magukat, úgy, hogy tudják, hogy támadni fogja őket mindenki. Nagyon szomorú, hogy még mindig itt tart az emberiség, hogy olyan dolgokon rugózik.
2022. márc. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
0%
Teljesen. Bennem is van transz hajlam, de csak 'játékból'.
2022. márc. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
68%
Olyan értelemben igen, hogy nem bántom őket, kivéve, ha az illető seggfej, de az független a transzneműségétől. Az ilyen dolgokat viszont nem fogadom el: [link]
2022. márc. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!