Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz szavazók összeszoríto...

A fidesz szavazók összeszorított fogakkal tartják magukban a véleményüket az oktatás és az egészségügy helyzetéről, vagy valóban letojják a jövőt (gyermekek és ezáltal a magyar nemzet jövőjét)?

Figyelt kérdés

2022. márc. 19. 17:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
27%

Az eüben most emeltek bért, a tanarok meg jobban keresnek az átlagnál.

Mi is itt a probléma pontosan?

2022. márc. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%
1-es válaszoló tökéletesen meg is válaszolta a kérdést, hogy mi a helyzet a fideszesekkel ezekben a kérdésekben. Egy alternatív valóságban élnek.
2022. márc. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
"a tanarok meg jobban keresnek az átlagnál."? Melyik országból írtad? Romániából, vagy Szlovákiából?
2022. márc. 19. 17:31
 4/26 anonim ***** válasza:
26%
Átlátják, hogy szar a helyzet, de az ellenzék annyira vállalhatatlan, hogy még mindig a fidesz a kisebb rossz.
2022. márc. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
58%
A tanárok már epedve várják hogy megint Hiller ossza nekik az észt.
2022. márc. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
25%

A hálapénz felszámolása volt az eddigi legjobb húzás az egészségügyben a rendszerváltás óta, nagyon örülök, hogy ezt megcsinálta a Fidesz. Az elmúlt hónapokban többször voltam állami egészségügyben, hamar kaptam időpontokat, mindig tudtak fogadni, modernnek tűnt az épület és a felszerelés is, meg voltam elégedve az ellátással is.


Az egyetemi reform pedig nagy lökést adhat a magyar felsőoktatás fejlődésének, akárcsak a Fudan projekt.


2002 és 2010 közt semmivel nem volt jobb sem az oktatás, sem az egészségügy helyzete, sőt...


Semmiféle összeszorított fogra nem volt szükségem ahhoz, hogy ezt elmondjam.

2022. márc. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
19%

Fideszes pedagógus vagyok.

Kevés a fizu, de megígérték, hogy lesz több.


Ha most mennék tüntetni valamiért, amit megígérték, az olyan lenne, mint amikor egy gyerek ebéd előtt követeli a desszertet, földhöz veri magát, hogy: Moooost akarooooom!


Konkrétan idén tavaszra ígérték, ha jól emlékszem.

Tényleg lehetne több, de egy kis türelem kell... Jönni fog az a pénz.

2022. márc. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
71%

#4

12 éve hasonló a véleményen van az ország kétharmada. Ebből egy harmad fidesz szavazó, egy harmad pedig nem megy el a választásra mert utálja a fideszt de erre a silány ellenzékre sem hajlandó szavazni.

2022. márc. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
37%

6

Iagazd van.

Tavaly szeptemberben születem sürgősségi császárral.

Konkrétan élet-halál kérdése volt.

Amikor hazaengedtek minket, akartam adni borítékot, és az orvos a leghatározottabban utasított el.

A terhesség alatt, és az utógondozás során is csupa jó tapasztalatom volt.


Ja, és gyönyörűen felújjított szülőszoba, kórtermek.

(vidék, kisváros)

2022. márc. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
74%

#6

Az, hogy te voltál modern helyeken, az egy dolog. Én is voltam már, ettől még nem vagyok szemellenzős, tudom, hogy egyes helyek ráomlik kb az épület az ott dolgozókra. Utálom, hogy sikerült kialakítani ezt a fekete-fehér gondolkodást ma Magyarországon. Vagy valami ku*va szar vagy valami 100%-ban sikeres. Ez nem igaz. És ezért örülök Márki-Zay Péternek, ő bevallja, hogy igenis, vannak, amit jól csinált a Fidesz. Ilyet az a mocsadék banda sose csinálna, ők csak fikázni tudnak másokat és saját magukat dicsőíteni.

2022. márc. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!