Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki Zay-nak mi lehet az a...

Márki Zay-nak mi lehet az a fekete folt a múltjában ami az Amerikában élt időszak alatt történt?

Figyelt kérdés
Toroczkai kiderítette, hogy kanadai állampolgár is amit elismert bár magától nem mondta meg. Aztán azt mondta van valami amit be kellene vallania a magyar embereknek és ad időt neki, hogy önként megtegye. Én két dologra tudok gondolni. Vallási szektába keveredett anno vagy olyan módon a befolyása alatt van valamilyen érdekcsoportnak ami megrendítené a magyar emberek egy részének a belé vetett bizalmát. Vagy ilyesmi.
2022. márc. 19. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Ki nem szarja le? Fekete folt a te fejedben van.
2022. márc. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Vona Gábort Terry Blackel kamukaraktergyilkolták le. MZP-re csak egy bohóc laci jutott?
2022. márc. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem nagyon lehet neki, ezért forgatják mi a szavait, mert más indokuk nincs. Még nem volt akkora hatalma, nagy politikai múltja, a családjába sem nagyon lehet belekötni. Nem tudnak mást kitalálni, csak Gyurcsányozni, meg hazudozni róla.
2022. márc. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Szcientológus
2022. márc. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Beszervezett ügynök képzésen.
2022. márc. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En Magyar-Amerikai kettos allampolgar vagyok, tehat nem zavar ha van valami erdekeltsege Amerikaban. Toroczkai szerint MZP rendszeres vendeg az amerikai nagykovetsegen. Inkabb ez mint az orosz kapcsolat :D
2022. márc. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!