Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Közhelyes már, hogy állítólag...

Közhelyes már, hogy állítólag Magyarország keletre húz elsősorban a keleti országokkal való busines miatt. Az nem lehet, hogy a keleti országok foglalkoznak velünk nyugattal?

Figyelt kérdés

Minden nézőpont kérdése ugyebár, de szerintem a kérdésem is pont ilyen.

Akkor ennyi erővel Hollandia, Anglia, vagy főleg Németország is elkeketeisedett.

London lassan olyan mintha Delhiben lenne az ember, Németországbab rengeteg a török, Hollandia is eléggé keleti emberekkel foglalkozik.. Szerbek,románok, ukránok, lengyelek, magyarok.

És ugyanúgy foglalkozik ez az említett 3 nyugati ország keleti piaccal is. Nem többer és nem kevesebbet mint Magyarország. Akkor mi a gond?



2022. márc. 20. 08:08
 1/4 Fsms ***** válasza:
55%

Kettő között a különbség, hogy az említett 3 ország piaci alapon kezeli leletet. Fidesz viszont politikai alapon kiárusítja az országot nekik, plusz rombolja tudatosan az EU-t.

Segíts nekem miért jó Magyarország számára pl. a belgrádi vasútvonal háromszoros áron kb. 1.000 éves megtérüléssel?

Mondj valami olyat amiből Magyarország anyagilag jól jött ki.

2022. márc. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Érdekes módon sok európai ország soha nem lépne be az unióba és inkább marad független az EU-tól, Anglia is szépen kiszállt..

Az említett vasútvonal költségével kapcsolatba nem akarok számokba bonyolódni,, nyílván abban igazad van, hogy nem 50 fillérről van szó oké..

De akkor ennyi erővel nem lehetne semmit tervezni, fejleszteni? Igen.. Minden pénzbe kerül.. Nem csak itt,, a világon mindenhol.

2022. márc. 20. 08:34
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 sok? 3 olyat tudok összesen aki megtehetné, hogy belép de nem lépett soha. Svájc, Izland, Norvégia. És egy lépett ki, Nagy-britannia. Ez nem valami sok.


A többi Európai ország, ami nem EU tag, az azért nem, mert túl csóró és/vagy túl diktatórikus ahhoz, hogy felvegyék, de tepernek ezerrel.

2022. márc. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem azt írtam, hogy sok lépett ki,, én is csak Nagy-Brutannuát említettem.

De 4 nyugat európai az már sok az arányokhoz képest. Nem olyan nagy ez a kontinens.

2022. márc. 20. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!