Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem tűnik úgy hogy...

Csak nekem tűnik úgy hogy most sokkal nagyobb a Fidesz támogatottsága?

Figyelt kérdés

2018-ban az ismerőseim közül a legtöbben a Jobbikra szavaztak.

Sőt, akárhova is mentem a városban szinte mindenki a Fidesz ellen volt. Interneten is sokan ellene voltak.

Akkoriban még meg is kérdeztem ezen az oldalon hogy hogy a Fidesz nyerte a választásokat. Szinte biztos voltam benne hogy veszítenek.

Most, 2022-ben az ismerőseim már azt se tudják mi az a Jobbik, szinte mindannyian a Fideszre fognak szavazni. A városban az emberek amikor beszélgetnek, akkor mondják hogy Fideszesek. Interneten is rengetegen a Fideszt szeretik.

Tisztára ég és föld amiket tapasztalok most a 2018-as évhez képest.



2022. márc. 20. 12:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%
#8 Nem tudom, te hogy vagy vele, de szerintem nem magyarázat az ellenzéki mocskolódásra, hogy a fidesz is csinálja. Tőlük többet várnék.
2022. márc. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
41%
Népünk rejtett téglái nem egyértelműen nyilatkoznak, vélekednek a pártszimpatizálásokra vonatkozóan (sem), így sajna kinézem a vázolt eredményt.
2022. márc. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
46%
Az én ismerettségi körömben is így van. Sokan nem mentek szavazni, vagy jobbikra szavaztak, esetleg más alternatívára. Most szinte mindenki a kormányt támogatja. Egyébként jómagam is Jobbikra voksoltam, ma már nem tenném, a fideszre fogok. Pedig nincs túl sok olyan ismerősöm akinek lenne gyereke. Ott szerintem még nagyobb az arány.
2022. márc. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
30%
"2018-ban az ismerőseim közül a legtöbben a Jobbikra szavaztak." Ezzel mindent megmagyaráztál.
2022. márc. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
25%
Igen,csak neked.Én simán el tudok képzelni ellenzéki győzelmet,egyébként Fideszes vagyok.Nem értem honnan veszitek hogy az ellenzék esélytelen,most van a legnagyobb lehetőségük nyerni.Nehogy úgy járjunk mint a másik oldal 2018-ban,amikor egész nap a győzelmüket hirdették a magas részvétel okán...este meg jött számukra a döbbenet.Nem kívánom ezt magunknak úgyhogy mindenki kapja össze magát,én kemény meccsre számítok.
2022. márc. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
33%
Nem csak neked.
2022. márc. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!