Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem tűnik úgy hogy...

Csak nekem tűnik úgy hogy most sokkal nagyobb a Fidesz támogatottsága?

Figyelt kérdés

2018-ban az ismerőseim közül a legtöbben a Jobbikra szavaztak.

Sőt, akárhova is mentem a városban szinte mindenki a Fidesz ellen volt. Interneten is sokan ellene voltak.

Akkoriban még meg is kérdeztem ezen az oldalon hogy hogy a Fidesz nyerte a választásokat. Szinte biztos voltam benne hogy veszítenek.

Most, 2022-ben az ismerőseim már azt se tudják mi az a Jobbik, szinte mindannyian a Fideszre fognak szavazni. A városban az emberek amikor beszélgetnek, akkor mondják hogy Fideszesek. Interneten is rengetegen a Fideszt szeretik.

Tisztára ég és föld amiket tapasztalok most a 2018-as évhez képest.



2022. márc. 20. 12:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Igen, csak neked.
2022. márc. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Én az interneten több ellenzékivel "találkozom", személyes ismeretségi körömben megy olyan fele-fele arányban ellenzéki - fideszesek az emberek.
2022. márc. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a mintavételi halmazod erősen mazsolázgatott és részrehajló.

Persze ezzel nem azt állítom hogy a Fidesznek nem nagy a támogatottsága.

2022. márc. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
A Jobbikosok tényleg eltűntek, de az interneten én inkább ellenzéki kommenteket látok többségben. Mondjuk azok stílusátol a gyomrom is felfordul.
2022. márc. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Én éppen az ellenkezőjét tapasztalom. Közösségi helyen dolgozom ami most érintett a Fidesz intézkedései miatt. Hát biztos csuklik a Viktor mamája amennyit emlegetik mostanában, talán 3-4 ember volt a több tucatból aki inkább csak hallgatott.
2022. márc. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Azért 2018-ban azt hinni, hogy nem nyer a Fidesz... :D
2022. márc. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
18-ban konstruktívabb ellenzékünk volt. Most a negatív kampány van túlsúlyban.
2022. márc. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20%

"A Jobbikosok tényleg eltűntek, de az interneten én inkább ellenzéki kommenteket látok többségben. Mondjuk azok stílusátol a gyomrom is felfordul."


Akkor gondolom a közpénzen felfuttatott kereszthénynzemethy infuelnszerek stílusával még nem kerültél szembe. :D

2022. márc. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%
#7 Akárcsak a Fidesz részéről. Bár '18-ban a Sorosmigráncs sem volt éppen kmapány.
2022. márc. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

"18-ban konstruktívabb ellenzékünk volt. Most a negatív kampány van túlsúlyban."


Annyira, hogy a Fidesznek egy transzvesztita celebet kellett felbérelni hogy kamu lejáratokampányt gyártsanak Vona ellen.

2022. márc. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!