Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán tényleg skizofrén?

After stroke kérdése:

Orbán tényleg skizofrén?

Figyelt kérdés
2022. márc. 20. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Nem az. Egyszer beszélt róla, hogy mindigis voltak skizofrén hajlamaim, csak a gyakoris 1 bites nép valamit elfelejt: Orbán nem orvos, nem diagnosztizálta őt senki akkor skizofréniával, ezt csak úgy mondta ő maga.
2022. márc. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Dehogy az.
2022. márc. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Dehogy is, Putyin diktál neki.
2022. márc. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
Hiába pontoztok le, igazam van. Orbán nem skizofrén. Abban a videóban amibe az ostoba gyakorizó kapaszkodik, abban tényleg beszél skizofrén hajlamról de ez mit ér, hogyha ő nem orvos és azt se tudta, hogy mi valójában a skizofrénia? Vagy ha én kimondom nektek, hogy pánikbeteg vagyok, akkor az vagyok? Nem. Orbán beszélt skizofrén hajlamokról de szegényke azt se tudta, hogy mik is azok és össze vissza beszélt. Ti pedig lepontozzátok a nyilvánvaló igazságot ostoba fajankók.
2022. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Nyilván az teljesen normális, ha egy miniszterelnök skizofrén hajlamáról beszél. Neked mondjuk mindegy, mert változatlan ízű a segge tőle. XD
2022. márc. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Kedves utolsó! Akkor Orbán éppen csak nem volt miniszterelnök amikor skizofrén hajlamról beszélt.
2022. márc. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Mindig is volt egy skizofrén hajlamom, hogy kívülről szemlélte magam..."


Mintha saját magát kívülről látná, szemlélné saját cselekedeteit. A deperszonalizációra gondolt,ami betegség, de ő úgy érti, hogy van önreflexiója.


Az viszont érdekes, hogy miért ismeri a pszichiátriai kórképeket ennyire. Az is, hogy pár éve a tardív diszkinézia jeleit mutatja (akaratlan grimaszolás, tikkelés nyelvöltögetés) , ami többek között skizofrénia ellenes szerek mellékhatása.



Nem lehet más pl. Tourette szindróma, mert fiatalon nem tikkelt.

2022. márc. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7-es vagyok. Itt egy videó, ami poénnak készült, de elég érdekes, látszik, hogy tardív diszkinézia lehet.


[link]

2022. márc. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!