Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP-nek is lehetnek skizofrén...

MZP-nek is lehetnek skizofrén hajlamai, mint Orbánnak?

Figyelt kérdés

Orbán Viktor egy interjúban vallotta be, hogy skizofrén hajlamai vannak. Nem lenne jobb olyan miniszterelnök végre, aki nem skizofrén?!


Jó lenne, ha 2022ben olyan miniszterelnök lenne végre, akinek nincsenek súlyos mentális problémái. MZP ebből a szempontból alkalmas lehet?



2021. okt. 31. 01:42
A kérdező szavazást indított:
MZP nem rángatózik és nem öltögeti a nyelvét. Skizofrén hajlamáról sem tudunk
Várjuk ki a végét, lehet MZPről is előkerül majd egy vallomás, amiben mentális problémáiról beszél
Talán nem rúgdosta félholtra az apja, mikor lázadni próbált. Így nem alakult ki Orbánéhoz hasonló probléma nála
MZP is súlyos mentális betegséggel küzd, hasonlóan Orbánhoz neki is skizofrén hajlamai vannak
37 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Huh, azért azért a képes beszédet összekeverni egy orvosi diagnózissal elég gáz. Ha meg valaki azt hiszi, hogy száj megnyalása skizofrénia, az még gázabb.
2021. okt. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Én magát vallásosnak mondó emberben alapból nem bízok meg. Alattomos, sunyi, kétszínű, számító, hazug emberek. Főleg a papok, na azok a legnagyobb szemetek a földön. A fanatikus hívőktől meg olyan távol tartom magam amilyen távol csak lehet. Mivel MZP is ilyen ezért ösztönös bizalmatlanságom van felé. Sajnos, mert amúgy élő ember nincs a földön aki nálam jobban gyűlöli az orbánt. De így nem fogok elmenni szavazni.
2021. okt. 31. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 Ez butaság. Én sem vagyok vallásos, de azért még eszemben sincs gyűlölni azokat, akik igen.
2021. okt. 31. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az nem, csak egy ilyen elkéépzelt világban való élet, na az ciki.
2021. okt. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem, csak anyukádnak vannak skizofrén hajlamai, és sajnos Te is örökölted!
2021. okt. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Mzp igazi csemege lenne egy pszichiáter számára.
2021. okt. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja? Valahogy minden hatalommanias vezetőnek van valami flugja. Nárcizmus, onimadat, Becsvagy hatalomvágy gőg arrogqncia stb
2021. okt. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
nekem mindegy, csak vesszen a fidesz.
2021. okt. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Orbán nem skizofrén, hanem egy gátlástalan, korrupt gazember.
2021. okt. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!