Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az a rendszerváltási...

Mi az a rendszerváltási összefogás ami állítólag puccsot akar csinálni?

Figyelt kérdés
ismerősöm már nem egyszer hívott valami tüntetésekre, mert állítólag nem érvényes az alkormány, most meg azt mondta hogy elegen voltak ahhoz hogy átvegyék a hatalmat Magyarországon és ensz támogatja őket ha nem adja át a hatalmat a kormány akkor puccs lesz és kapnak hozzá nemzetközi segítséget
2022. márc. 20. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy baromnak sikerült behülyítenie pár száz / ezer embert, elég megdöbbentő.
2022. márc. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem itt ez az új trollkérdés a Táncsics helyett.
2022. márc. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

kikérem magamnak, nem vagyok troll!

viszont nem szeretném ha bárki itt bármilyen erőszakos hatalomátvételt valósítana meg és itt is lőnének mint Ukrajnában és menekülni kellene

2022. márc. 20. 19:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg,ez csak a Bertalan kitalálta parasztvakítás.
2022. márc. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem troll! Anyám youtube függő, állandóan erről a bandáról magyaráz nekem is. Nem tudom mi ez, 9 hírpirtálról tájékozódok, de erről még egyikben sem írtak. Az biztos, hogy Anyám gyűlöli a fideszt, de mióta ezeket hallgatja youtubeon, nem akar elmenni szavazni. Ebből én arra következtetek, ez valami fidesz pénzelte csürhe lehet, aki ráveszi az ellenzéki szavazót, hogy ne menjen szavazni. Persze tévedhetek is. De az biztos, hogy amiket állítanak, az ordas kamu, ilyet egyszerűen nem lehet megcsinálni.
2022. márc. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
Sajnos a reklám gyakorisága nem egyenes arányos az őszinteséggel, valósággal. Nekem is f4szom kivan már, hogy minden egyes videó elején Fidesz-reklám van a YouTube-on. Amióta VPN-t használok, így külföldi reklámokat ad nekem, semmi politika sincs.
2022. márc. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!