Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csinálják ezt a balliber...

Miért csinálják ezt a balliberális kommentelők?

Figyelt kérdés
Ha valamilyen fórumban olyasmit írsz, ami cáfolja őket, vagy rámutat az ő oldaluk valamilyen hibájára, pl. hogy a balliberális sajtó elhallgatta, hogy ők is buszoztattak embereket, akkor elkezdenek személyeskedni, fröcsögni, nagyon bunkó módon beszólni. Itt, a Gyakorikérdéseken, meg jellemzően azt csinálják, hogy lepontozzák, ha valaki cáfolja őket.

2022. márc. 20. 23:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

A kérdés helyesen: "Miért csinálják ezt a balliberális kommentelők IS?"


A válasz pedig az, mert ők is csak emberek. Ráadásul nem is olyan sok, itt a GyK politikai rovatban szerintem van kb. 30 aktív felhasználó aztán jól eldiskúrálunk egymással.

2022. márc. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Mintha a másik oldal különb lenne...
2022. márc. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Értem, tehát az a válasz, hogy azért vagyunk elfogultak, személyeskedők, mert ti is azok vagytok?
2022. márc. 20. 23:37
 4/14 anonim ***** válasza:
16%
A konzervatívokat a hazudozás zavarja, a libsiket meg az igazság.
2022. márc. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom, én itt sepciel még mindig nagyobb arányban látom a Fideszes kommentelőknél a toxikusságot. Ha valaki kritikát fogalmaz meg Orbánnal kapcsolatban, tök mindegy milyen stílusban, azt személyes sértésnek veszik, és egyből elkezdenek hazaáruló libbantozni mindenkit.

A normális ember ember egyébként érvel, pártállástól, és szemlélettől függetlenül.

2022. márc. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#4: Jó meglátás. A kérdésemben tett állítást jól alátámasztja, hogy ezt a választ is leszavazták. A balliberálisoknak egyszerűen fáj az igazság.
2022. márc. 20. 23:42
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

"Értem, tehát az a válasz, hogy azért vagyunk elfogultak, személyeskedők, mert ti is azok vagytok?"


Lényegében igen. De nem-e az a természetes emberi ösztön, hogyha kapunk egy öklöst, inkább megpróbáljuk visszaadni, mint másik orcát is odanyújtani? Aztán lehet gondolkodni, hogy ilyen a nép és ezért választunk ilyen vezetőket, vagy amiért a vezetők is a "csak azért sem" mentalitást követik, úgy a nép is követi őket.


Bár szerintem az sem elhanyagolható tényező, hogy az emberek egy nagy csoportja eleve alkalmatlan nyitott társalgásra és közös problémamegoldásra. Tanulmányok, családi háttér, kultúrális háttér, egzisztencia stb. ezek a társadalom nagy részének nincsenek a helyén, az pedig csak hozza magával a többi problémát.

2022. márc. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7: Van benne igazság. Viszont én sokáig teljesen higgadtan, normálisan érveltem a fórumokban. Mindig megkaptam a "szarkupac", "disznó" stb. jelzőket. Akkor is, ha tudták, hogy igazam volt, meg akkor is, ha nem tudtak ellenérvet mondani. Elegem lett, mostmár csak trollkodok. Komolyan úgy érzem, a mai világban egyedül a trollkodással lehet valamire menni. A legtöbb ember agyát annyira átmossa a média és a politikusok, hogy képtelen egy ellenvéleményt meghallgatni.
2022. márc. 20. 23:48
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

"#4: Jó meglátás. A kérdésemben tett állítást jól alátámasztja, hogy ezt a választ is leszavazták. A balliberálisoknak egyszerűen fáj az igazság."


Jajj, hagyjuk már:

[link]


Egyébként én az első és 7-es válaszoló voltam. Próbáltam normálisan állni a kérdéshez, erre benyögsz egy ilyet.

2022. márc. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
5%
Ez a 444 link csúsztatások, hazudozások gyűjteménye, dezinfozmáció.
2022. márc. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!