Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon Budaházy Gyuri megúszhat...

Árokpart kérdése:

Vajon Budaházy Gyuri megúszhatta volna a börtön, hogy ha a legelső elsőfokú ítéletéig tehát 2016-ig már nem politizált volna?

Figyelt kérdés
Tehát nem a mostani megismételt eljárásra gondolo, hanem a legelső elsőfokú eljárásig, tehát ha 2013-tól ( Azt hiszem ekkortól védekezhetett szabadlábon) egyáltalán nem foglalkozott volna semmilyen közéleti tevékenységgel, nem szerepelt volna még a netes médiákban sem, nem nyilatkozott volna politikai állásfoglalásokról, hanem pl. egy átlagos mindennapi ember életét élte volna a legelső elsőfokú eljárás alatt ezt értékelte volna a bíróság? Mert szerintem aki először tárgyalta az ügyet bírónő abból még inkább kinézek jobban empátiát, mint abból aki most a megismételt eljárásban elítélte a mostani férfi bíróból. Szóval lehet, hogy jobban járt volna Gyuri ha úgymond a legelső elsőfokú eljárás alatt egy köznapi munkásember életét élte volna, lett volna rá esély, hogy a bírónőből valamiféle empátiát ki tudott volna hozni és maximum garázdaságért ítélte volna el és egy felfüggesztettel lehet, hogy megússza az egészet abban az esetben ? Tudom, hogy ez már mind csak volna és nem segít a mostani helyzeten, csak kérdésként tettem fel.
2022. márc. 20. 23:49
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Fenéket.

Egyértelmű volt, hogy terrorcselekményért fogják elítélni. És az 10 évnél kezdődik.

2022. márc. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fsms ***** válasza:
100%
Az, hogy emberekre gyújtanak ra házakat, lehet bárminek nevezni, de nincs olyan ország a világon, ahol ezért e ítélnek el.
2022. márc. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!