Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki a fideszre fog szavazni...

Aki a fideszre fog szavazni április 3-án, miért teszi ezt?

Figyelt kérdés

Minden irónia és szarkazmus nélkül kérdezem, tudom millió egy ilyen “számonkérő” kérdés van, engem szimplán érdekel, hogy az embereket mivel győzik meg. Mindenki magánügye, hogy kire szavaz, nem ítélkezni jöttem/jöttünk.


Aki valami rendkívül vicces és humoros hozzászólást tervez, kérem most tartsa meg magának! :) Aki nem bírja ki, az jelentve lesz.



2022. márc. 21. 07:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

Ez eddigi működésük miatt, néhány dolog:

A családi támogatásokat az adózáshoz kötik ezzel fehérítik a gazdaságot.

Sok új munkahely létrehozása, nagyon fontos.

Hálapénz megszüntetése, meg ilyenek. 👌

2022. márc. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Sulek Péter ***** válasza:
100%
Sokan megvannak elégedve a vezetéssel,többeknek bejöttek a kedvezmények (pénzosztás) van aki úgy van vele,hogy ez jobb,mint a többi,legkisebb rossz elve
2022. márc. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Azért mert nincs jobb. Akárkit tesz az ellenzék előtérbe mindig lábon lövi magát. Látták, hogy Karigerivel nem lesz jó akkor jött a "megmentő" MZP. Xd
2022. márc. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
Bérrobbanás 8 éve még sokan 60-100 nettóból éltek, mára ez több mint a duplája lett, sokan hónap végén már nem ettek a keleti régióban.
2022. márc. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Ezzel győzik meg:

-csapból is folyó sikerpropaganda

-mindenki mást démonizáló propaganda

-olyan lesz, mint a kádári "boldog békeidők"-ben

-győztesekhez tartozhatnak olyanok, akik az életükben mindig vesztesek voltak

-mézesmadzag elhúzása, amiken nem gondolkoznak el (rezsicsökkentés, farhát, üzemanyag hatósági árak

-fake news, hogy milyen rossz ott ahol nincs fidesz, és hogy milyen rossz lenne itt is

-felkarolják a magyarosch néplelket, amiben az emberek különlegesnek, zseniálisnak szeretnék hinni magukat, akiket elnyomnak a nyugati irigyek, lásd [link]

[link]

2022. márc. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 mindentudó99 ***** válasza:
39%
Megnézzük mi volt 2002-2010 között. És mi volt 2010-és 2022 között. Meg csak sok ész se kell hozzá csak összehasonlítani a számadatokat. Munkanélküliek száma. Munkahekyek száma. Családtámogatások léte és mértéke. Államhaztartási hiány adatok. Gdp növekedés. Bérnövekedés. Stb. Minden tekintetben az utóbbi időszak a pozitívabb. Nem nehéz dönteni k8re is szavazzon az ember.
2022. márc. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Ezer meg ezer ilyen kérdéshez leírtuk már.

Sokkal jobban élünk a családdal, mint a baloldali kormányok alatt, és nem szeretnénk, hogy ők még egyszer visszajöjjenek. Pláne ebben a felállásban, ahogyan most próbálják.

2022. márc. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%

Címszavakban: családi adókedvezmény, jövedelem emelkedés, rezsicsökkentés, otthonfelújítasi támogatás, egykulcsos SZJA, SZJA visszatérítés, munkanélküliség csökkenése, magyar nemzeti érdekek képviselete, jó gazdaságpolitika, devizahitelesek csapdájának megszüntetése.

A fentiek közül több is pozitívan érint engem és a családomat.

Ezenkívül Orbán Viktort tapasztalt, valódi politikusnak tartom.

Az ellenzék a fentiek okán eleve kilőve!

2022. márc. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
Hogy ne Gyurcsány legyen. Bár én nem vagyok Fideszes és ez csak 1 példa természetesen.
2022. márc. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
4-es Persze, az inflációval nőtt a fizetés és az árak, hát az nagyon megsegít minket
2022. márc. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!