Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » DK-s szavazók! Hiányozni fog...

DK-s szavazók! Hiányozni fog nektek a kapitányotok?

Figyelt kérdés

Gyurcsány Ferenc a DK elnöke nevezte kapitánynak Márki-Zay Péter a közös ellenzéki miniszterelnök-jelöltet.

A közvélemény-kutatások szerint az összefogás vereséget fog szenvedni a Fidesztől, és ha így lesz Márki-Zay Péter valószínűleg vissza fog vonulni Hódmezőváráshelyre.



2022. márc. 21. 11:47
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
22 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Legújabb közvéleménykutatások szerint győzni fogunk. Hoppácska [link]


És még jön a melegatombomba is [link] hoppácska

2022. márc. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Meglátjáka fidesznyikek, hogy a kormányuk vizet prédikál, de bort iszik. A heteroságot prédikálja, de porhanyós popókban turkál
2022. márc. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

A kérdező valószínű azt hiszi, hogy ellenzéki oldalon is az van, mint a fideszben, hogy kötelező egyetérteni azzal, amit a politikusok mondanak.


Ellenzékben lehet más véleményed,lehet azt mondani, hogy Fletó vagy MZP hülyeséget beszél, pl.

2022. márc. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
A meleg atombomba már nem jön, mert az ördög ügyvédje csodálatos módon meghalt váratlanul, amint kiszivárgott, hogy mire készül.
2022. márc. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Kapitányok nincsenek a politikában. Márkit megszavazták. Csak a fidesznél van személyi kultusz, ebből is látszik hogy itt diktatúra lesz.
2022. márc. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

1-es, nem tudom, hogy kalkuláltad ezt ki, még mindig a Narancs Diktatúra vezet (33-31%-ot ír az általad idézett cikk)


De szívsen kiegyeznék ezzel, és ilyen tömegű bizonytalannal április 2-án, akkor már úgy érezném, hogy van legalább esély.

2022. márc. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hatos vagyok, kiváncsi vagyok, miért pontoztak le, mikor a cikk első sorában már le van írva a 33-31% arány. :D


Ezt szerintem annak ellenére le lehet írni tényként, hogy ellenzéki vagyok.

2022. márc. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!