Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar országon kinek megbizás...

Magyar országon kinek megbizásából és érdekében csinálták ki internetes, házhosszálíttásos szabadáras gyógyszer rendelést?

Figyelt kérdés
Január óta ez nincs így kénytelen vagyok méregdrága helyi gyógyszertárba venni ezeket
2022. márc. 21. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Fideszes patikus haverok érdekében.
2022. márc. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Patikusok kérték.
2022. márc. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
A kamara és a kisebb patikák, illetve kisebb települések patikái szorgalmazták. Ugyanis olyan szinten kezdett esni a forgalmuk, hogy nagy többségük csődbe ment volna.
2022. márc. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Senki nem kérte, csak Fideszes agymenés, és pont azokat is szívatják, akiknek kedvezni szeretnének.

Rengeteg olyan falusi patika volt, ami online boltot is üzemeltetett, mert a patikus ráért munkaidőben a csomagokat összekészíteni. Most ők lehet, hogy kicsivel többet adnak el személyesen, de sokkal nagyobb biznisztől estek el.

2022. márc. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Az szúrta valamiért a szemüket, hogy a wolt meg a foodpanda is beszállt a dologba. Bár ez a két cég általában szúrja az állam szemét. Miattuk variálták át a katás adózást is.
2022. márc. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Én vidéki kis patikából rendeltem Budapestre, mert így is olcsóbb volt. Nincs Budapesten patikájuk, több vevőt veszítettek ezzel a szabályozással. Találtam olyat, ahol lehet gyógyszertári átvétellel rendelni, és van a közelemben patikájuk. Annyi veszteség ért, hogy alkalmazkodnom kell a gyógyszertári nyitvatartáshoz, korábban csomagautomatába rendeltem, azt könnyebb volt munka mellett megoldani.
2022. márc. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!