Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki szavazók/pártiak...

Az ellenzéki szavazók/pártiak miért nem akarnak békét? Azon az adott oldalon már most antiszemita kijelentések és húzások vannak. Ez kell?

Figyelt kérdés

2022. márc. 21. 21:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
67%
Tudod vicces ezt annak fényében olvasni, hogy én például egy hazaáruló, nyugatmajmoló, minimum pedofil vagyok, -már a fideszfanok szerint- pedig az egyedüli bűnöm, hogy nem vagyok fideszes.
2022. márc. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Ha csak az a bűnöd, hogy nem vagy Fideszes az nem gond.

De ha lennének antiszemita kijelentéseid, karlendítéseid az már elgondolkodtató. De javíts ki ha én látom rosszul.

2022. márc. 21. 21:58
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
2! Az én bűnöm sokkal nagyobb! Gondolkodom...
2022. márc. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Dzsonszi ***** válasza:
22%
#1 Elég szarul csinálod az önsajnáltatást. Senki nem náciz le ellenzéki szavazókat, ellenben az összefogásotokban vannak olyan politikusok, aki nemrégiben Eus zászlót égettek, dunaparton cipőkbe köpködtek, a zsidókat szidták, de még a mai napon is zsidókat számolnátok a Fideszben, sorra kerülnek elő karlendítős videók a Jobbikról, olyan jelöltöt indítotanak, akiknek nyíltan antiszemita, judapestező kijelentései voltak egy-két éve.
2022. márc. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

A gondolkodás az nem bűn. Miért lenne az?

De a kérdésemtől nem kell eltérni.

2022. márc. 21. 22:06
 6/30 A kérdező kommentje:

4-es

Szomorú,hogy az ellenzéki összefogás megint gyűlölködés szélét hozza. És az még szomorúbb, hogy itt is sokan támogatják azt az oldalt.

2022. márc. 21. 22:09
 7/30 anonim ***** válasza:
70%
Miert ne akarnának békét? Senkinek sem jó a háború. Ez a hülyeség csak a fidesz narrativájában létezik. Ugyanúgy hazugság, mint a többi.
2022. márc. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Dzsonszi ***** válasza:
16%

#7 Csupán azért mondjuk, mert életveszélyes amit csinálnának? Hála az égnek hogy nem ők vannak épp hatalmon.

Épp az imént mondta marki tobbedjere hogy fegyvereket kéne szállítani az ukranoknak, szerinted nem azzal kezdenek az oroszok ebben az esetben hogy lövöldözik kárpátaljat csakúgy mint Lviv melletti környékét ahol keresztül megy a fegyver? Meg ezzel megakarjak növelni az esélyét hogy katonai konfliktusba kerüljünk esetleg oroszországgal? És akkor a hármas írja hogy ő gondolkozik xd. De ne is ram hallgassatok ha már a logika nem megy, hanem Kunhalmira aki egy az egybe megmondta hogy Orbanek nagyon jól kezelik a jelelnegli kondliktust és ezt a legtöbb magyar tudja is. Ezen felül sírtok a magas energiaarakert de nem megy ellenzékitől hallottam hogy elkéne zárni az orosz gazt, milyen biztonság és energiapolitika már ez?

2022. márc. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

De milyen Fidesz hazugság hm?

A tények, videók miért hazugságok?

Ha valaki karlendítést csinál vagy a fehér erőt méltatja(White Powert) nyíltan az milyen Fideszes kitaláció?

Ezt soha nem értettem bennetek ellenzékiekben,hogy ami azon az oldalon van,(negatív) semmi nem igaz,és csak a Fidesz találja ki. Ne vicceljünk már!

Sokan mondják a Fideszesekre, hogy birkák. Akkor ennyi erővel az ellenzéki összefogás pedig gonosz.

2022. márc. 21. 22:29
 10/30 anonim ***** válasza:
74%

#8: te gondolom a 888.hu, origo, M1, vadhajtások rajongója vagy.


MZP nem mondott ilyet. Annyit mondott, hogy a NATO-t támogatjuk. (De ezt is még a háború kirobbanása előtt) De a Fidesznek ez a 0-24-es programja, hogy MZP beszedeit elemzik szóról szóra, es kontextus nélkül kiragad 1-2 mondatot amire felhúznak egy hazugságot. Ez is az egyik ilyen. Pl. Pont ma nyert egy pert, amiben bebizonyosodott hogy az M1 hazudott róla. Pont ugyanigy meg lehet támadni az összes többi ilyen állítást.


Ajánlom, hogy ne csak a Fideszes propaganda médiát olvasd.

2022. márc. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!