Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nеktek is egyre szimpatikusabb...

Nеktek is egyre szimpatikusabb a Mi Hazánk?

Figyelt kérdés

[link]

Kitöltöttem ezt a tesztet és az is jött ki hogy leginkább velük értek egyet.


2022. márc. 21. 23:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Nem. Az utolsó mérésen már 2% jött ki nekik. A COVID lecsengése elintézte őket.
2022. márc. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
Egyre ellenszenvesebbek.
2022. márc. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem igazán! Mondjuk Dora egészen szimpatikus és vonzo, de kizárolag mint csaj!
2022. márc. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
igen, rájuk is fogok szavazni.
2022. márc. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
1) Amikor 1%ra mérték öket, már akkor 3%-ot értek el, szóval ha 2% mérik öket simán elérhetik az 5%-ot
2022. márc. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Nem nyalnak sem keltre, sem nyugatra. Nem támogatják a kovid bohóckodást. Nem mondanak bődületesen nagy ígéreteket, mint az Összefogás, amikről minden épeszű ember tudja, hogy a közeljövőben úgysem lesz rá, sem anyagi keret, sem lehetőség. Nem élnek álomvilágban, alternatív valóságban mint a Fidesz, nem úgy adják elő a helyzetet, mintha Kelet-Európa Svájca lennénk. Ugye? Elmúlt 100 év legsikeresebb 10 éve, meg kanyarban előztünk mindenkit is, meg bla bla... mese habbal. És legalább a csillagokat nem hazudják le az égről.
2022. márc. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

Nem szimpatikus.

Az ÉN hazám nem a "MI" hazánk,és legfőképp NEM az "ÖK2 hazája.

A Mi Hazánk Mozgalom olyan mint a Sims. Kívülről van még öltöztetve is. :)

2022. márc. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

Vicces ez a teszt, azon túl, hogy a súgós infók egyértelműen úgy vannak megfogalmazva, hogy ha az alapján tájékozódva szavazol, akkor az mindenképp kormánypártellenes :D, nekem mindegyikre szinte egyenlő arány jött ki, 40-50% között. Úgyhogy ez alapján nem tudnék dönteni. :D


Egyébként nekem szimpi a mihazánk, vagyis az lenne, ha nem lenne ennyire szélsőséges. Voltunk pár rendezvényükön még a vírus előtt (koncertek miatt :D), alapvetően tud értelmeseket mondani, csak a szélsőjobbos hozzáállás nekem időnként kicsit sok(k).

2022. márc. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%

A Mi Hazánk még szimpatikus is volt a programfüzet 50.oldaláig.


Utána viszont jöttek olyan hülyeségek, hogy el is pártolódtam tőlük.

Ez a párt a 19-20. századi modoros, kiskatonai rendszerbe akarja visszavinni hazánkat. Isten mentsen egy ennyire radikális szélsőoldali vezetéstől minket.

2022. márc. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem szimpi. Ezek a nagyon radikális, már-már szélsőjobbos nézetek, amiket ők képviselnek, a XX. század közepéig voltak menők. Meg kell csak nézni a szavazóikat, mindent elmond. Az egykori jobbikos keménymag, akik kiábrándultak a mostani langyos Jobbikból.
2022. márc. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!