Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha normálisan sikerül az...

Ha normálisan sikerül az összefogás, akkor meggondoltátok volna hogy rá szavaztok?

Figyelt kérdés
Ha pl.: nem MZP kerül a vezető pozícióba, hanem valaki normális, és lenne rendes programjuk, amit akár a Mi Hazánk Mozgalom példájára elkezdik megvalósítani. Szavaznátok rá, lenne esélye kormánytváltani?
2022. márc. 23. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Most is van esélye, én akkor is az összefogásra szavaznék ha Gyurcsány Ferenc vagy Bajnai Gordon lenne a közös miniszterelnök jelölt.
2022. márc. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%

Az összefogásra fogok szavazni!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

A Fidesz és a KDNP összefogására! 🙂

2022. márc. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Én meggondoltam, és rá szavazok. Kérdező, te nem?
2022. márc. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
#2 KDNP, mint Kommunista-Diktatúra Nép Párt?
2022. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
A miniszterelnök jelölt személyétől függetlenül az ellenzéki összefogásra szavazok.
2022. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Csak felfelé💙


Ideje véget vetni a 12 év gyűlöletkampánynak.

2022. márc. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3%
4: 🍪🤡
2022. márc. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
A miniszterelnök-jelöltek közül nekem MZP volt a legszimpatikusabb és még most is az. Nyilván ha 10+ éve politizálna, akkor valamivel jobban csinálná, de szerintem korrekt így is és vállalható. Programjuk meg van a fidesszel ellentétben, így ha nem is értek mindennel egyet rájuk szavazok volt jobbikosként.
2022. márc. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha a szemetet kivetette volna magából az összefogás akkor igen.


De sajnos nem így történt, így marad a fidesz.

2022. márc. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8%
Nem, hiszem ismerjük a baloldalt, hogy milyen, és ismerjük a politikusaikat. Nincsenek kivételek, Horn Gyula, Gyurcsány vagy Márki hasonlóan káros mind. A balosok kontraszelektált, buta, erkölcstelen, visszataszító, magyarellenes politikusok. Az egyik pártjuk, amely a fő pártjuk volt, konkrétan tömeggyilkosságokban vett részt a kommunizmusban... ez a szavazókat sem zavarta.
2022. márc. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!