Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz lehet hogy nagyobb az...

XX.XX kérdése:

Igaz lehet hogy nagyobb az esély a Fidesz 2/3-ra mint az ellenzéki győzelemre?

Figyelt kérdés
Ráadásul pont ellenzékitől hallottam 😂😂😂
2022. márc. 24. 13:42
A kérdező szavazást indított:
igen, úgy néz ki
nem
30 szavazat
 1/8 anonim válasza:
20%
a fidess nyerés lefutott ügy, az nem kérdés. a 2/3-ad még kérdés, de meglesz az is.
2022. márc. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

amíg a baloldal nem távolodik el gyurcsánytól addig sosem lesz esélye! márki-zaynak komoly esélye volt mindaddig amíg nem kezdett el gyurcsánnyal megbeszéléseket folytatni!

addig tényleg volt komoly esélye a zay-nak mondom ezt úgy hogy inkább orbán mint gyurcsány! azaz a fidesz korrupció mintsem gyurcsány elvtárs...

2022. márc. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem a fidesz nyer, de nem lesz meg a kétharmad.

Ellenzéki vagyok, viszont ez jelenleg szerintem a legreálisabb forgatókönyv.

2022. márc. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

3 ellenzéki vagy ezért mondod hogy nem lesz 2/3-ad csak hogy a történelem nem ezt igazolja... a bal oldal ugyan azt a stratégiát csinálja ezért van 2/3-ad és lesz is!


amióta zay gyurival tárgyalt azóta teljesen kicserélődött! én "fideszes" létemre még rá is szavaztam volna mert nem jó az orbán kormány! csak hogy a gyurcsány az még rosszabb...

2022. márc. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Kb. annyival lesz kevesebb képviselője a Fidesznek plusz a KDNP-nek a 2/3-tól (a 2/3 133 képviselő), mint amennyivel a hatpárti összefogásnak a győzelemtől (a győzelemhez legalább 100 képviselő kell).
2022. márc. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%

Érdekes, hogy mindig Gyurcsányt emlegetitek, mikor az EU-s pénzek ellenére magasabb most az államadósság, mint akkor.

Nem volt jó Gyurcsány idején, sőt, de azóta 12 éve volt a fidesznek felvirágoztatni az országot, és nagyon sok minden rosszabb lett.

Magasabbak a bérek, van rezsicsökkentés, cserébe romon az egészségügy és az oktatás(nem pártolom Ferit, de az ő idejében még kaptam pár héten belül időpontot laborra, ultrahangra, bármire amire szükség volt, most fél évre kapom, mehetek magánba), a csok és társainak köszönhetően 35 millióba kerül egy szaros panellakás is, illetve sosem látott mértékű a korrupció.

Feriék is loptak, igen, de nem ennyire pofátlanul, ennyire az ember arcába tolva. Nem voltak vízvezetékszerelő spanok az ország leggazdagabb emberei, nem a Feri gyerekinek a férjei kaptak közpénzből milliárdokat, és még sorolhatnám.


Én is örülnék ha Gyurcsány végleg elhúzna a politikából, de Orbánnal kézenfogva, lehetőleg cellatársakként.

2022. márc. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

6 a végével gyereketek! Viszont tegyünk hozza hogy Feri adósságát 2018-ban sikerült csak rendezni!


És nem mondanám hogy romokban van az oktatás! Sőt nagyon is színvonalas lett (kb japánok kínaiak koreaiak ide jönnek tanulni orvosnak meg egyéb nagyobb szakmákra)


Igen az egészségügy az teljes csőd!


A Fidesznek sosem volt érdeke felviragoztatni az országot te kis naiv 😅😅😂😂😂


Itt csak arról van szó hogy amit Orbán csinál 12 év alatt azt a Gyurcsány meg csinálta 4 év alatt… !

+ úgy hogy még előtte 10-en valahány évig fizettek a Gyuri adósságát

2022. márc. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Végével “egyetértek!”
2022. márc. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!