Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dr. Polgár Tamás (Tomcat)...

Dr. Polgár Tamás (Tomcat) melyik évben költözött el Magyarországról?

Figyelt kérdés

2022. márc. 24. 22:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"Tomcat a tárgyalásokon a kezdetektől fogva nem vett részt, ami miatt először országos, majd európai és nemzetközi elfogatóparancsot bocsátottak ki ellene. 2018 elején a Budapest Környéki Törvényszék olyan értesüléshez jutott, hogy Polgár 2016 végén Kanadába távozott, és Torontóban tartózkodik, amit az Interpol megerősített."

[link]


Amúgy biztos, hogy a dr. titulus helytálló?

2022. márc. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Kösz.

Emlékeim szerint, jogász.

2022. márc. 24. 23:12
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
#2. Nekem is van az emlékeim közt olyan, hogy tanult jogot, de semmi konkrétumot nem találok erről.
2022. márc. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Dehogy jogász, csak okoskodott.


Semmiféle felsőfokú végzettsége nincsen, csak valami OKJ, arra hivatkozva hívta magát néha mérnöknek.

2022. márc. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
#1 Nos, én ezért nem olvasok soha magyar Wikipediát. Ez a cikk is hiányosabb mint nagyapám fogsora.
2022. márc. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogász, programozó.
2022. márc. 25. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Butikos volt.
2022. márc. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#5. A kérdésre éppen megvolt benne a válasz. Amúgy a Wikipedián nem csak olvasó lehetsz, hanem szerkesztő is. Miért nem írod hozzá ehhez a cikkhez, amit hiányolsz belőle?
2022. márc. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#7!


A végzettségnek nem feltétlenül van köze a vállalkozásához.

Tomcatnek pólóboltja volt, ami nem egyenlő azzal, hogy butikos

2022. márc. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%

Érdekes, ha Tomcat neve bármilyen kontextusban elhangzik, pár fórumtársnak rögtön elönti a lila köd az agyát, és egymás szavába vágva acsarkodnak rá. Mindig ugyanazt: hogy ő egy _köztörvényes_ bűnöző (ezt a szót jóóól meg kell ám nyomni, mert olyan ütős!) és nincs is neki semmiféle végzettsége, sőt: BUTIKOS, értitek, annál lejjebb már tényleg nincs, a prostitúció és a háborús bűnök ehhez képest bocsánatosak.


Szerintem ti egyszerűen vesztesnek érzitek magatokat, és úgy érzitek, egy picit jobbá tehetitek az életeteket, ha ócsároljátok őt. Nem azt mondom, hogy kritikán felül áll, de amit ti műveltek, az a szánalmason messze túlmutat. Egyszerűen az fáj nektek, hogy világéletében kimondta, amit akart, megtette, amit akart, és akárhogy háborogtok, nem húzza meg magát és kullog el, hanem ennyi év után is szarik a fejetekre.


A kérdésre válaszolva, Tomcat nem doktor, bár a fentebb leírt fórumtársak éppen úgy csinálnak, mintha minimum ő állította volna ezt. A "valami OKJ-ja van" is úgy hangzott el, mintha azzal maximum vécépucoló lehetne, és gondolom, azt hivatott implikálni, hogy bezzeg a válaszadó (vagy inkább: a bátor leleplező!) a Harvardon szerzett volna gyémántdiplomát, és a szakdolgozatát abból írta volna, hogyan meggyógyítani a rákot dimenzióközi űrhajók fedélzetén. Az egyik korábbi vlogjában elmondta, hogy milyen végzettsége van, és az miért jogosítja fel az engineer titulusra, illetve ez a hivatalos munkaköri beosztása is. Senior engineer. Szerintem ha a kanadaiaknak megfelel, akkor a névtelen fórumtroll ne vitatkozzon.


Azt magyarázza már meg valaki, ha annyira veszélyes bűnöző, hogy az Interpollal kell köröztetni, akkor hogyhogy még mindig Kanadában van? 2018 azért már elég rég volt. Ja, hát csak nem azért, mert törvénytelenül zaklatták a bíróságok, és Kanadában politikai menedékjogot kapott? De érdekes, én úgy tudtam, köztörvényes bűnözőknek nem szoktak. Gyorsan hápogjatok valamit erre, és ne felejtsétek el a "szia Tomika" köszöntést.

2022. márc. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!