Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy szavazol a gyermekvédelmi...

Hogy szavazol a gyermekvédelmi népszavazáson?

Figyelt kérdés

Szerintem érdemesebb igennel szavazni, mint érvénytelenül.

Hiszen akkor az érvénytelen szavazatok nem számítanak, maradnak a fideszes nem szavazatok, ami csak jó a kormánynak.

Úgy is hülyeség az egész akkor miért ne szavazzunk igennel?

ÉS írjuk a lapra a fideszes pedofilok neveit, akik büntetés nélkül megúszták.



2022. márc. 25. 09:51
A kérdező szavazást indított:
Igennel szavazok
Nemmel szavazok
Érvénytelenül szavazok
Nem szavazok
59 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%
Könyörgök ne nevezzük már ezt “gyerekvédelmi népszavazásnak”. Nevezzük a nevén: gyűlöletkeltő, kirekesztő referendum. Aljas bolsevik módszer. Erre két módon lehet szavazni, érvénytelenül vagy távolmaradással.
2022. márc. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
39%

Ez komoly? Szerinted ez a népszavazás hülyeség és IGEN-nek kell szavaznod?

Tudod te mikre szavazol ezzel az IGEN-nel?

Segítek kicsit:

"1 Támogatja-e Ön, hogy kiskorú gyermekeknek köznevelési intézményben a szülő hozzájárulása nélkül szexuális irányultságokat bemutató foglalkozást tartsanak?

2 Támogatja-e Ön, hogy kiskorú gyermekek számára nemi átalakító kezeléseket népszerűsítsenek?

3 Támogatja-e Ön, hogy kiskorú gyermekeknek fejlődésüket befolyásoló szexuális médiatartalmakat korlátozás nélkül mutassanak be?

4 Támogatja-e Ön, hogy kiskorú gyermekeknek a nem megváltoztatását bemutató médiatartalmakat jelenítsenek meg?"

2022. márc. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
37%

#1 Kíváncsivá tettél.

Írd már le nekem mi is ebben a népszavazásban a gyűlöletkeltő meg kirekesztő! De nem így, mint most, hogy semmivel nem támasztod alá, hanem tényszerűen mutasd meg!

2022. márc. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
46%

#4 Értem. Szóval te kiírsz egy kérdést amiben arra akarsz rávenni másokat, hogy szavazzanak IGEN-nel a népszavazáson, vagyis mondják azt, hogy támogatják a kiskorú gyerekek ezen irányú befolyásolását, és ezen felpörögve engem nevezel fideszbirkának.

Most vagy hülye vagy és azt sem tudtad eddig miről is fogunk szavazni - vagy hülye vagy és tényleg támogatod ezeket, azért akarsz rájuk igennel szavazni, vagy hülye vagy mert nem is érdekel, hogy igennel vagy nemmel szavaznak rá, az érdekel csak, hogy vesszen a zorbán.

2022. márc. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 harebell válasza:
84%
Szerintem a múltkori népszavazásnál kiderült, hogy a távolmaradással vagy az érvénytelen szavazással igazából semmit nem érsz el, a kormány megmagyarázza, hogy csak az érvényes leadott szavazatokat veszi figyelembe és az alapján határozza meg a "nép akaratát". Én egyetértek a kérdezővel, szerintem ilyen troll kérdésekre a legjobb a kormányzati állásponttal ellentétes válaszra szavazni (már ha a tiltakozás az ember célja).
2022. márc. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

5, nem tudom támogatni mivel nem létezik ilyen. Vagy attól félsz ha iggennel szavazunk, transznemű drag queenek fognak az óvodák előtt állni és átoperálják a gyereked? Vagy meleg **** adnak le a tévében?

Semelyik óvodában nem tartottak eddig ilyen előadást. Gimnáziumban meg normális a szexuális felvilágosítás.

2022. márc. 25. 10:03
 7/25 anonim ***** válasza:
29%

#7 Mi nem létezik? Az agyad legfeljebb.

Népszavazás lesz és vannak egyértelműen eldönthető kérdések. Akárhogy szavazol az lesz utána az eredménye amit mindannyian szavazunk.

Mindegy hogy te tagadod a létét bárminek, ha a kérdésre, hogy "Támogatja-e Ön, hogy kiskorú gyermekeknek fejlődésüket befolyásoló szexuális médiatartalmakat korlátozás nélkül mutassanak be?" igennel szavazol, az azt jelenti, hogy te támogatod, hogy kiskorú gyermekeknek fejlődésüket befolyásoló szexuális médiatartalmakat korlátozás nélkül mutassanak be.

2022. márc. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
27%
Igazából a legtöbb embernek semmi baja nem lenne ezzel a népszavazással, csak mivel elvakultan gyűlölik Orbánt, meg a ballib oldal sikeresen felhergelte őket, most mindenáron szabotálni akarják valahogy. Ez van. Én nemmel fogok szavazni, és aki egy kicsit is nyitva tartja a szemét, látja az LMBTQ-propagandát filmekben, sorozatokban, reklámokban, az tudja, hogy érdemes így szavazni.
2022. márc. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
20%
#9 Figyeld meg az lesz a következő, hogy megint kitalálják mi ugyanaz az ember vagyunk és saját magunkra kommentelünk, csak mert ugyanakkora a válaszaink értékelése! Ahogy mindig szokták amikor nincsenek valós érveik.
2022. márc. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
31%
#10: Igen. :) Egyébként a #3-asra még mindig nem jött válasz. Nem én írtam, de nagyon kíváncsi lennék rá. Egyébként az egészben az a szomorú, hogy a legtöbb ellenzéki legbelül egyet is ért a fideszesekkel a népszavazásbeli kérdésekben, csak rá lettek hergelve, hogy mindenáron szabotálni kell.
2022. márc. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!