Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy szavazol a gyermekvédelmi...

Hogy szavazol a gyermekvédelmi népszavazáson?

Figyelt kérdés

Szerintem érdemesebb igennel szavazni, mint érvénytelenül.

Hiszen akkor az érvénytelen szavazatok nem számítanak, maradnak a fideszes nem szavazatok, ami csak jó a kormánynak.

Úgy is hülyeség az egész akkor miért ne szavazzunk igennel?

ÉS írjuk a lapra a fideszes pedofilok neveit, akik büntetés nélkül megúszták.



2022. márc. 25. 09:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
20%

#11 A 3-as én írtam. Nem véletlenül nincs rá válasz azóta se.

2016-ban is ez volt a migrációról szóló népszavazásnál, ahogy az ellenzékiek döntő része is azzal értett egyet amit a kormányzat csinált és vallott az illegális migrációról. Ezért is kezdtek azzal kampányolni, hogy ne is menjenek el a népszavazásra, hiszen ha elmennek akkor a véleményük erősítette volna a kormányzati döntést.

Nagyon jó, hogy most együtt van a választással, mert van esély arra, hogy meg lesz az elégséges szavazatszám hogy érvényes legyen a népszavazás. Azt még sem mondhatják az ellenzékiek a híveiknek, hogy ne menjenek el a szavazásra, de azt sem, hogy szavazzanak igennel. Ezért találták most ki, hogy érvénytelenül szavazzanak. A kérdezőhöz hasonlók meg fű alatt próbálják terjeszteni, hogy az sem gond ha igennel szavaznak.

De tegyék, joguk van úgy szavazni ahogy akarnak!

2022. márc. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
11,10. Magaddal beszélgetsz, elég nevetséges, nemhogy teljesen ugyan az az értékelésetek, de rögtön egymás után írod a válaszokat. Beteg.
2022. márc. 25. 10:38
 13/25 anonim ***** válasza:
31%

#13 És meg is jött az amit jeleztem előre.

Nem kicsit szánalmas, hogy neked még most sem sikerült felfognod.

2022. márc. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
2022. márc. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
21%

Támogatja-e Ön, hogy kiskorú gyermekeknek köznevelési intézményben a szülő hozzájárulása nélkül szexuális irányultságokat bemutató foglalkozást tartsanak?


Nem


Támogatja-e Ön, hogy kiskorú gyermekek számára nemi átalakító kezeléseket népszerűsítsenek?


Igen


Támogatja-e Ön, hogy kiskorú gyermekeknek fejlődésüket befolyásoló szexuális médiatartalmakat korlátozás nélkül mutassanak be?


Nem


Támogatja-e Ön, hogy kiskorú gyermekeknek a nem megváltoztatását bemutató médiatartalmakat jelenítsenek meg?


Nem

2022. márc. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
26%
Nemmel szavazok, mert elegem van a melegekből, akik mindenhol csak provokálnak.
2022. márc. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
17, a kormány provokálja a birkákat mint te
2022. márc. 25. 11:32
 18/25 anonim ***** válasza:
14%
Egyik ismerősöm ezért költözött haza Kanadából és csakis ezert, mert az iskolában, pont ezekkel a gender elméletekkel es nemi átalakító műtétekkel kezdték el tömni a gyerekek, gyerekük fejét.Tehát én komolyan venném ezeket a fenygetéseket, mégha most távolinak is tűnik sajnos egyáltalán nem az.
2022. márc. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Igennel szavazok, pont azért amit írsz.

Akik távol maradnak, nem szavaznak. Akik érvénytelenül szavaznak, most nem számítanak.

Akik nemmel szavaznak, a kormánynak kedveznek, de ne már azzal menőzzenek majd, hogy az érvényes szavazatok 99%a nem akarja, akkor is ha mondjuk maga a népszavazás érvénytelen lesz.

Amellett meg nem attól lesz valaki meleg vagy transzexuális, hogy tud róla, hogy létezik a homoszexualitás.

Viszont ha osszefirkalod a szavazólapot meleg fideszes politikusok nevével, az ugyanúgy érvénytelen lesz, és el se jut sehova, a szavazatszámlálásnál megy a kukába.

Igennel kell szavazni, mintha normális kérdés lenne rajta.

2022. márc. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
25%
18as voltam.Akik lepontoztak, jó nagy naív buták.Ha nekem nem hisznek, privátban megadom annak a családnak az elérhetőségét és beszélgessenek velük nyugodtan, hogy ugyan már csak képzelődtek, kitaláció az egész.
2022. márc. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!