Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszeseket nem zavarja az...

A fideszeseket nem zavarja az infláció, csak lehessen gyűlölni a melegeket?

Figyelt kérdés
Most jött ki egy kutatás, hogy a genderlobbit nagyobb problémának tartják, mint az inflációt.

2022. márc. 25. 13:25
1 2 3
 1/30 B.112-es ügynök ***** válasza:
80%
Csak vonul a csorda a kolomp után.
2022. márc. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
14%
Kit érdekel az infláció, ha a bérem jobban nőtt?
2022. márc. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
30%
Neee eeem
2022. márc. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Molyember ***** válasza:
51%
Mindig az utolsó parancs van érvényben, és legutóbb még azt mondták, hogy a melegeket kell utálni. Most egy kicsit bekavart a háború, de lassan azért megérkezik az új parancs, hogy éppen kit kell utálni és miért. Biztos vagyok benne, hogy találnak egy rugdosható csoportot, akik pl. az inflációról is tehetnek.
2022. márc. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
22%

Mindenütt a világon az van...

De nézd meg Szlovákiát, Csehországot, vagy akár a UK-t...

Amúgy meg nem értem, hogy jön a kettő dolog párhuzamba állítása???

Mi Fideszesek nem gyűlöljük a melegeket, de a gyermekeinket megvédjük,hogy akárkik ne befolyásolják a nemi identitásukat... ennyi!!

2022. márc. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
31%
Amíg a genderlobbit lehet gyűlőlni engem az inflácijó nem érdekel
2022. márc. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
53%
Ez a kutatás érdekel engem is. Tudnál linkelni. Barátomnak megmutatnám aki kőfidezses
2022. márc. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
34%
Érdeeks kutatás lehet, tudnád linkelni?
2022. márc. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
2022. márc. 25. 13:34
 10/30 anonim ***** válasza:
55%

A fideszeseket nem érdekli az infláció, mert nem értik, hogy mi az. Ugye a rigmus az az, hogy „nálunk úgyis forint van, mit érdekel engem, hogy mi van az euróval”, és akkor még 20-ra lapot húznak, hogy „milyen jó, hogy nálunk nem euró van”. Az árak növekedését meg elég annyival megmagyarázni, hogy emúttnyócév, meg egyébként is csak a harácsoló eladót lehet hibáztatni, merthogy azért emel árat, hogy neki több legyen.

Meg aztán ott vannak a #2-es hozzászólás szintű megnyilvánulások is (amit gondolom nem gondolt komolyan).

2022. márc. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!