Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek akkor is vérig...

A fideszesek akkor is vérig fognak sértődni, ha a vajdasági hírek kapcsán kiáltanak az ellenzékiek csalást?

Figyelt kérdés

[link]


Konkrétan fideszesek viszik ki a szavazólapokat, vagy hívják be az embereket és "felajánlják" a "segítséget" a kitöltésben.



2022. márc. 25. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Itt tulajdonképpen nem szerepel semmilyen konkrét bizonyíték. a cikk sorozatot gyorsan átfuttotam, amennyire láttam ott is inkább ilyen "majd valamikor keresünk rá bizonyítékot" dolgok vannak.

Ennyi kevés ahhoz, hogy érdemleges ügy legyen belőle.

2022. márc. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

#1


Vajdasági vagyok és elmondom én mit láttam.


Először is valóban voltak ilyenek, akik segítettek névjegyzékbe kerülni vagy leadni a jelentkezést. Illetve a választás napján fel is hívtak telefonon, hogy szavaztunk-e, amennyiben tudják, hogy jelentkeztünk a levél szavazásra.


Ami viszont sosem volt: Soha nem mondták szószerint, hogy kire "kell" szavazni. Lehet voltak olyanok akik véleményt mondtak szugerálásként, de nem volt egyszer sem, hogy konkrétan megmondták hova húzd az ixet. Ami pedig további abszurdum, hogy valaki kitöltené valaki helyett. Ilyenről egyszer sem hallottam senkitől és magam sem találkoztam ilyennel, hogy valaki másnak töltötték volna ki, vagy behívták volna, hogy más kitöltse neki.

2022. márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

#2


Ja és még valami kiegészítésként. Olyanok, hogy "fideszesek" itt egyáltalán nincsenek. Egyetlenegy embernek sincs semmi köze a Fideszhez olyan értelemben, hogy párttag lenne vagy valami szervezetükhöz köthető lenne. Itt egyedül VMSZ tagok vannak és a VMSZ van jóba a fidesszel. Tehát max csak fidesszel szimpatizáló VMSZ-esek lehettek.

2022. márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!