Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Bánt benneteket...

Fideszesek! Bánt benneteket az, hogy vannak az országban olyanok, akik nem kedvelik a kormányt, és ellenzékiek?

Figyelt kérdés
Itt most nem a politikusokra gondolok, hanem az egyszerű szavazókra, a polgárokra.
2022. febr. 10. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Ez természetes.
2022. febr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Nem, engem inkább az bánt, amikor valaki elveszti a realitását a nagy kormánygyűlöletben, és meggyőzhetetlenül hiszi a baromságot. Van sok ilyen.
2022. febr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Mindenkinek joga van azt támogatni akit akar.
2022. febr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
Engem az bánt amikor az emberek érzik az öniróniát.
2022. febr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%

Ha csak simán nem kedvelnék a kormányt, hanem az ellenzékkel, más párttal szimpatizálnak, azzal semmi gond. Mindenkinek joga van a politikai nézeteihez.

A gond azokkal van, akik mérhetetlenül gyűlölik a kormányt, a kormánypárti szavazókat, és sokszor meg se nézik, kire, mire szavaznak, csak ne Orbán...

2022. febr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Nem bánt. Csak azt sajnálom, hogy politikai nézeteinkből fakadó ellentétek sokszor ellehetetlenítik az értelmes párbeszédet. És nem értem, hogy miért. Illetve értem, csak nehéz feldolgozni. Azt szeretném, ha politikai nézettől függetlenül tudjunk egymással kulturáltan vitatkozni, krumplizás, libernyákozás meg fidesztálibozás nélkül. De már rájöttem, hogy ez az oldal soha nem lesz olyan egy fórum, ahol ez megvalósulhat. Sokszor felfordul a gyomrom attól, ami itt megy.
2022. febr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Tökre nem érdekel, hogy ők ellenzékiek. Felnőtt emberek, gondolom tudják, hogy miért oda szavaznak ahová fognak. De amikor megtudják, hogy fideszes vagyok, egyből nekiállnak veszekedni. Na ezért van az, hogy sokan nem mondják el, hogy hova húzzák az x-et. Aztán meg jön az értetlenkedés, hogy honnan van ennyi fidesz szavazó...
2022. febr. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Mivel a fideszesek még a Vöner féle lopás felett is szemet hunynak, mit lehet ilyen emberrel intelligensen beszélni?
2022. febr. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16%

8


Hát egy olyannal, akinél annyit jelent az alternatíva, hogy "bárki jobb"? :D

2022. febr. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!