Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki mivel készül a jövő vasárna...

Ki mivel készül a jövő vasárnapi Fidesz győzelemre?

Figyelt kérdés
2022. márc. 26. 13:03
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vélekedek, én nem ünneplek egyik párt esetén se győzelmet, pedig ellenzék vagyok, max elégedett vagyok, de pl egy pártgyőzelemtől nem múlik el bennem a szorongás, nem oldódnak meg a problémáim, stb... sorolhatnám ... ünnepelni max anyukám 70. születésnapját ünnepelném, esetleg bátyáim esküvőjét, gyermekszületést... évfordulót.. diploma osztót... jó, hogy nem azt mondod, hogy tegyem ki Orbán képét a nappalimba és írjak hozzá dicshimnuszokat... meg tűzzem ki a magyar zászlót az erkélyemre.... A jövő meg szerint a részvételi demokráciában, részvételi költségvetésben, megújuló energiaforrásokban, alapjövedelemben, pl az otthon végzett munka elismerésében és díjazásában meg még sok mindenben van, A Fidesz nálam olyan szálakat mozgat meg, amit Márai és József Attila és avittnak gonndolt már... az akkori konzervatív politikai osztállyal kapcsolatban...
2022. márc. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

20, különösebben nem kell felszólítanod. Igaz, nem 20, csak 15ezret, de 2 éve mindne hónapban utalok a Caritasnak, 10et a szegények, 5öt a gyerekek javára. Vagy fordítva, nemtom, 2 éve állítotam be.


Az oktatás vlaóban mindig nehézkes volt, de az elmúlt 10 évben csak rosszabb lett. És ez nem úgy megy, hgoy "az is marad" mert tenni lehet ellene. De nem azzal, ha megvonjuk tőle a pénzt és magára hagyjuk.

2022. márc. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Ja, hogy neked kakák voltak a tanáraid?, az egy dolog, másik dolog, hogy ha lehet te se voltál hej de jó diák... én pl bevallom, hogy sok minden nem ment egyenesen az életemben... de egy pillanyatig nem ítélkeznék a tanári kar felett, sőt az egyetemi oktatóim felett sem.... voltak rossz tanáraim, de azokkal szerencsére nem lett napi kapcsolatom... szóval... pl én is tehetek, hogy később mentem egyetemre, vagy hogy elhülyültem a dolgot...
2022. márc. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Nem csak nekem, az ismerősöknek, a családban a gyerekeknek, a kollégáknak, mindenkinek szutyok tanárai voltak 1-2 kivétellel.


A tanár gárda siralom, nem érdemelnek több pénzt mint amit kaptak. Sőt saját bevallásom szerint túl vannak fizetve. Természetesen amelyik tényleg rendesen tanít és jó tanár az többet érdemelne, de sajnos úgy összglobálba nem érdemlik meg a fizetésemelést mert a legtöbbjük gyatra.

2022. márc. 26. 14:49
 25/33 anonim ***** válasza:

És az még nem merült fel, hogy ha megnőne a pedagógusi fizetés és egyszerűen több jelentkező és több pedagógus lenne, akkor a rossz tanárokat el lehetne küldeni?

Mert jelenleg a rossz tanárok is a pályán maradhatnak, egyszerűen mert nincs helyettük más.

2022. márc. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Nem. Ugyanazok jelentkeznének tanárnak továbbra is.


A tanári állás arról szól, hogy kevesebbet dolgozzon mint a versenyszférában és hatalma legyen, legtöbben ezért mennek oda.

2022. márc. 26. 14:58
 27/33 anonim ***** válasza:

Fúú, van itt frusztráltság rendesen:D


Jelenleg a pedagógushallgatók 72%-a nem jut el addig, hogy 2 évnél többet töltsön a pályán.

Ha csak addig eljutnánk, hogy a hallgatók fele pedagógus marad, akkor már megdupláztuk az utánpótlás mértékét. És akkor még mindig ott tartunk, hogy a hallgatók fele fölöslegesen évgezte el a képzést. Zömében az állam terhére, hiszen a hiány miatt könnyű bejutni államilag finanszírozott képzésre.


Nomindegy. Azt hiszem már értem te mit ünnepelsz a jövőben. Leginkább mások bukását.

2022. márc. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Így van, a könnyű munkára játszanak de el se tudják végezni az egyetemet.
2022. márc. 26. 15:05
 29/33 anonim ***** válasza:
Najó, menj, bonts egy pezsgőt, ünnepeld meg a vasárnap délután:D
2022. márc. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Kérdező. Édesanyám 36 éve tanár, és képzeld el nem sz*r. Egyáltalán hogy veszed a bátorságot, te kis mitugrász senkiházi, hogy bárkit is lesz*rozz? Legnagyobb gond, hogy elvették a jogot a tanároktól, hogy neked, meg a flegma söpredék haverjaidnak kiosszanak pár nevelő szándékú pofont, akkor legalább tudnátok, hol a helyetek.
2022. márc. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!