Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem érti meg Orbán...

Miért nem érti meg Orbán Viktor, hogy AZ OLCSÓ GÁZ és OLAJ IDŐSZAKÁNAK VÉGE VAN !!! Én rá sosem szavaznék, de ezt neki is látni kéne. Miért kellene egy GYILKOS REZSIMET FINANSZÍROZNI ???

Figyelt kérdés
2022. márc. 26. 18:01
1 2 3 4 5
 1/47 A kérdező kommentje:
Még aki FIDESZ szavazó, annak is látnia kéne, mi lehetünk a következő megtámadott ország, és miért mi fizessük a következő háborúk árát ???
2022. márc. 26. 18:03
 2/47 anonim ***** válasza:
55%

"Miért kellene egy GYILKOS REZSIMET FINANSZÍROZNI ?"


Ukrajnára gondolsz? Ezt én sem értem... Miért adnánk nekik ingyen fegyvereket? Eleve ellenséges ország Magyarországgal szemben. Ők eddig csak elvettek tőlünk dolgokat és fenyegettek!

2022. márc. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
89%
Egy hét múlva szavazz arra akire akarsz. 😉
2022. márc. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
25%

Az a baj hogy a fidesz szavazok is tamogatjak a gyilkos orosz rezsimet. A fidesz most valtott kommunikaciot es a szavazoi nehezen emesztik hogy Putyin az agresszor mert eddig Putyin volt a minta.


Engem az duhit fel hogy ilyen abberalt szelsoseges szavazok fogjak hatalomba tartani akik annak drukkolnak hogy '' jaj de jol tette Putyin hogy szarra lotte Ukrajnat''

2022. márc. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
90%

"mi lehetünk a következő megtámadott ország"


Kizárt, előbb a Lengyeleket és a Románokat kellene ledarálnia Oroszországnak, az meg nem lesz piskóta, ugyanis NATO tagok és elég nagy területek.

2022. márc. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
NMem, nem Oroszországra, a 21. században milyen ok lehet egy másik ország megtámadására ??? Én ilyen okot nem ismerek !!!! Tele vannak pénzzel, volt pénzük fegyverkezésre, ennek örökre véget kellene vetni !!! A mindenkori orosz/oligarha/MILLIÁRDOS vezetést kizárnmi a háborús játékszerek közeléből is !!!
2022. márc. 26. 18:05
 7/47 anonim ***** válasza:
36%

2es.


Tipikus pelda vagy.


Feltunt hogy Ukrajna lett lerohanva? Kijevnel tartanak az oroszok epuletek lebombazva civilek halva. Ilyenkor hol az a szoveg hogy minden orszag SZUVEREN MODON donthet es mas orszag ne szoljon bele mas orszag belugyebe???? :)

2022. márc. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Én a NATO-ban 100%-ban nem bíznék, mivel az ugye minden ország saját hadereje+valamennyi segítség, de ha ez nem megfelelően van koordinálva sokat nem ér.. Elég későn ébredtek a kedves fideszes "elvtársak" hogy vége lehet a Balatoni panamáknak is és a Hatvanpusztai birtok is az orosz hadseregé lesz ha igy folytatják, ezért irtam ki ezt itt.
2022. márc. 26. 18:08
 9/47 anonim ***** válasza:
21%

Eddig se volt olcsó a gáz, 100 féle különadót fizettél érte a látszólagos ára mellé.

MZP eltörölné mindezt és a valódi gázárat mutatná, ami lehet még olcsóbb lenne mint a mostani.

2022. márc. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Orbán amikor elkezdte a Putzyini propagandát bevenni a politikájába az ÉMBT üldözésével, és más "kis aljasságokkal" NE REMÉLJE már, hogy ezek elegek lesznek egy háborus bünös 70 éves vén ember megállitására ! Úgytünik nem a Soros a veszélyes, hanem a "barátja" ...
2022. márc. 26. 18:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!