Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet, hogy idén ezért nem...

Lehet, hogy idén ezért nem közvetíti az évi 130 milliárdból működő "közszolgálati" tv az Oscar-díjat, annak ellenére, hogy magyar jelölt is van?

Figyelt kérdés
Be vannak kaksizva, hogy élő adásban a nemzetközi sztárok - akik köztudottan rajonganak Viktorkáért és kormányáért - valamilyen Viktorka vagy kormánya ellenes kijelentéseket tennének.
2022. márc. 27. 08:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Penn nagyon forszírozza, hogy Zelenszkij beszédet mondhasson a gálán.
2022. márc. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
23%
Én kérek elnézést, amiért nem veszem komolyan az olyan magyar "szakértők" böfögéseit, mint Penn vagy Clooney.
2022. márc. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2, Ja-ja! Az egész világ hülye, csak a Viktorka az okos.
2022. márc. 27. 09:44
 4/18 anonim ***** válasza:
11%
Igen, biztos Orbánnal lesznek elfoglalva:D
2022. márc. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát azért kapott a pofájára Clooneytól, Swintontól, az SZFE miatt más világsztároktól is, Time Squaren magyar demokrácia mellett megy fényreklám, stb. Tudom, hogy fááááááájjjj nektek, szegény kis fideszeseknek, hogy a Viktorkátokat úúúúúútálja mindenki, mint a szart, néhány hasonszőrű, patológiás elmebeteget leszámítva, mint Trump, Bolsanaro vagy Netanjahu. Brühühühü, szegény Viktorka az egész világ elllen. :'( Hüpp-hüpp.
2022. márc. 27. 10:05
 6/18 anonim ***** válasza:
49%
5# Jól vagy? :)
2022. márc. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Meg amúgy milyen magyar miniszterelnök az, aki nem tesz meg mindent azért, hogy képernyőre kerüljön egy díjátadó, amin egy magyar esélyes a győzelemre. De nem Susan Kovach, ezer évvel ezelőtti magyar ősökkel rendelkezik a jelölt, hanem itt él, itt tanult, itt alkot. Tudjuk, hogy milyen "magyar" miniszterelnök az ilyen! Ha én lennék döntéshozó, és megtudnám, hogy egy igaz magyar esélyes egy díjra, bármit megtennék, hogy a haza láthassa a sikerét.
2022. márc. 27. 10:13
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ne itt ugatérolj, hanem menj majd szavazni!
2022. márc. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
28%

Most azt hiányolod kérdező, hogy nem nyomatnak orrba-szájba egy olyan díjátadót, ahol csak azok nyerhetnek, akik 110%-on homokosok és sokszínűek?

Meg ha ti mint felvilágosultak egész nap arról óbégattok, hogy a fideszesek el vannak zárva az internettől, akkor kövesd nyomon valamelyik streamen. Gondoltam megemlítem, ha már te vagy az internetes szörfölés koronázatlan liberálisa.

2022. márc. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
8, Abban nyugodt lehetsz! Ráadásul két embert viszek el, egyik legutóbb nem ment el, másik fidernyák volt eddig.
2022. márc. 27. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!