Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mit szóltok...

Fideszesek, mit szóltok ahhoz, hogy az ellenzék bevezetné az ingyenes fogpótlásokat a 18-62 éveseknek is?

Figyelt kérdés

Lehetne pótolni a sok foghiányt fogbeültetéssel, híddal, protézissel, koronával TB alapon.

Jelenleg a 18-62 éveseknek ezek önköltségesek, csak a kezelés díját állja a TB.



2022. márc. 27. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Hol hallottál ilyet?
2022. márc. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Ingyenes, csak közben kell fizetni 800 ezer vizitdíjat. De attól még ingyenes, becsszó!!!
2022. márc. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ellenzéki aktivista ismerősöm említette.


A vizitdíjhoz megint egy népszavazás kellene nem? Ha be akarnának vezetni egyáltalán vizitdíjat.

2022. márc. 27. 16:54
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Már látom, mennyivel akarnak jobban megadóztatni.
2022. márc. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Semmiféle népszavazás nem kéne ahhoz, hogy bevezessék a vizitdíjat, múltkor is anélkül vezették be.
2022. márc. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt lassan meg lehetne tanulni, hogy semmi sem ingyenes amit a kormány ad.

A kormánynak nincs saját pénze, csak az, amit az adófizetők pénzéből befolyik. Minden amit ingyenesnek adnak elő akár a jelenlegi akár a jövőbeli kormányok azt valaki másnak a zsebéből veszik ki.

2022. márc. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ezt én is kérdeztem, hogy miből. Véleményük szerint elég hozzá egy jobb menedzselés.


Az már csak az én okoskodásom, hogy ha jobb a rágás, jobb lehet az emésztés, kevesebb bélprobléma, amin később spórolhat a TB. De nem vagyok orvos, csak elgondolkoztam.

2022. márc. 27. 17:00
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Erről eddig nem hallottam. De ha egyáltalán igaz is lenne ez az ígéret, akkor azt kell, hogy mondjam, hogy ez az első értelmes ötletük.

Olyannyira értelmes ötlet, hogy megérné ezt ellenzékiként is felvetni a parlamentben.

2022. márc. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
18 éves kortól ingyenes fogpótlás? A szűrővizsgálat, fogtömés, fogmegtartó kezelések ingyenesek mégsem mennek el rá. Adunk a carnak egy pofont, a fiatal hagyja elrohadni a fogát, ha tönkre ment kihuzatja és majd az állam ingyen pótolja neki. Inkább arra kellene ösztönözni őket, hogy eddig ne jussanak el.
2022. márc. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az MSZP-SZDSZ kormány vezette be a egészségügyben a fizetős gogászati kezeléseket, még egy foghúzásra jelentkező páciens kezelése is azzal kezdődött, hogy a kezébe nyomtak egy ezer forintos csekket, ha befizette, bemehetett a rendelőbe.

Késöbb puhult valamennyit a szabályozás, de a fogászati kezelések jelentős része ma is díjköteles.

Nem látom a logikát abban, hogy miért lenne másképpen a jövőben is, függetlenül attól, hogy milyen kormány lesz áprilistól.

2022. márc. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!