Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jelen állás szerint ki fogja...

Jelen állás szerint ki fogja megnyerni szerinted a választásokat, és milyen aránnyal?

Figyelt kérdés
Nem azt kérdezem, kire akarsz szavazni, nem is azt, hogy kinek a győzelmének örülnél, hanem, hogy szerinted ki fog nyerni.

2022. márc. 27. 12:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Fidesz 55%
2022. márc. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Fidesz nyer 50% listán,110-115 képviselőjük lesz szerintem.Kényelmes többség.
2022. márc. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem lehet megmondani


[link]

2022. márc. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Magyar vagyok, békét akarok, Április 3-án a Fideszre szavazok!
2022. márc. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem az ellenzek. Ugyan nagyon hulyenek tartom a valasztokat de nem hinnem, hogy a fidesz ne vesztett volna a tamogatottsagabol.


Sorba mond ellent maganak, es nem hinnem hogy aki 18ban fideszes volt az most mind elegedett. Volt covid, Fudan, a haborut csoda h ilyen jol meg tudta lovagolni a fidesz, mikozben Orban volt anno az aki az orosz agresszio elleni hatatozott fellepesrol beszelt es erre a regota fideszesek emlekeznek. Nem azt mondom h ezek a kiabrandult fideszesek ellenzeki szavazok lesznek, de szerintem nem mennek el szavazni.

2022. márc. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 hypno ***** válasza:
44%

Ellenzék.

Az arány megjósolhatatlan, mert ez a választási rendszer kedvez annak, hogy a győztes túlnyerje magát.

2022. márc. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

"Magyar vagyok, békét akarok, Április 3-án a Fideszre szavazok!"

Ez szép és jó, de elmondanád nekem, hogy a fidesz hogyan tud békét teremteni? Miért békésebb a fidesz, mint mondjuk az ellenzék? Orbán békemissziója olyan jól sikerült, hogy pár napra rá kitört a háború, az oroszok pedig ma már hivatalosan is ellenséges országként tartanak minket számon, hiszen az összes uniós szankciót megszavaztuk. Ez lenne a nagy béke? Azt ugye tudod, hogy ha küldünk fegyvert, ha nem, egy NATO tag megtámadása esetén szerződés kötelez bennünket a hadbalépésre?

2022. márc. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
5-ös.Most az a kérdés hogy ki akar háborút.Gondolom te sem szívesen mennék a frontra,más érdekeiért meghalni.
2022. márc. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19%
"Orban volt anno az aki az orosz agresszio elleni hatatozott fellepesrol beszelt es erre a regota fideszesek emlekeznek." és? Ez nem ok arra, hogy belekeverdjünk egy háborúba, amihez semmi közünk.
2022. márc. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon úgy néz ki (most), hogy forró nyarunk és őszünk lesz.
2022. márc. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!