Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szereti ilyen sok ember...

Miért szereti ilyen sok ember a fideszt?

Figyelt kérdés
Egyszerűen képtelen vagyok megérteni….

2022. márc. 28. 11:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Stockholm-szindróma.
2022. márc. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Én azért mert olcsó a farhát.
2022. márc. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
53%

Nem szeretik. Ez a vicc benne, hogy nem szeretik. Csak amikor megnézik mi van az étlapon, akkor még az a legkevésbé rossz a többség számára. Ismerek full kommunista embert, aki rájuk szavaz, mert "legkisebb rossz".


És vitatkozni se nagyon lehet velük, mert igaz. Én mondjuk találtam rajta mást, de az épphogy csak bejut talán. A többiről jobb nem is beszélni, kétfarkú bohócpárt, gödény és barátai, baloldali összeborulás...


Sajnos nem a Fidesz érdeme az állandó győzelem, hanem az ellenzék röhejes mivoltáé. Most mintha előre készülnének a buktára, erre utal, hogy egy felejthető embert tettek meg jelöltnek, aki mintha azért lenne, hogy bukjon, aztán mehet haza.

2022. márc. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
1%

8.


Kire szavaznak a "jók", akkor? Tényleg érdekelne. Én nem fogok a Fideszre, de a többi párt is hasonlóan "jó" a listán. Azt az egyet, amit végül választani fogok is úgy szűrtem ki, hogy ez volt az egyetlen, amely egy számomra fontos témát is érintett. Tudom, hogy nem fognak nyerni, de ha bejutnak, már az is valami.


De a Fidesz, a Baloldali Egységfront (vagy épp milyen néven futnak) és a kutyapárt egyforma. Nincs közöttük lényegi különbség, az egyik így lop, a másik úgy. Legtöbb esetben az aktuális vesztesnek se a lopás tényével van baja, hanem hogy a legízesebb falatok a másiknak jutnak a kondérból.

2022. márc. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
64%
Ez olyan, mint ahol mondja a neni, hogy 57 ezer a nyugdíja, de azért a Fideszes korrupt politikusra szavaz, mert ő is ott lakik azon a településen. Kb ennyire értelmes érve van a többségnek mellettük.
2022. márc. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%
Én miattuk kaptam meg a kedvezményes lakáskölcsönt úgy hogy engem lefizettek.👌
2022. márc. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%

5.


Ilyet tudok a régi MSZP érából is, videóval is akár. "Azé szavasztunk rája... mer közel lakunk... oszt azé!" ( https://www.youtube.com/watch?v=fmeOPhiy55o&t=43s - utána a proli öregasszonyok is jellegzetes oszlopszavazói voltak az oldalnak)

2022. márc. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
70%
Egyszerűen azért mert ostobák, mert a kádározmust, szovjet imádatot szokták meg, a fidesz pedig ezt visszahozta.
2022. márc. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
63%
Most adott a kormány 2.5 milliót új autóra, úgyhogy akár szavazhatnék is rájuk, de nem fogok. Bosszant a korrupció amit csinálnak, meg az oroszbarátság is.
2022. márc. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%
Csak az ostoba birkák szeretik.
2022. márc. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!