Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melegek, titeket miért zavar...

Melegek, titeket miért zavar az annyira, hogy nem a nyilvánosság előtt élitek meg az eltérő nemi orientációtokat?

Figyelt kérdés
Szerintem sokkal izgibb, hogy titkolózni kell. :)
2022. márc. 28. 14:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
#10: De mégis, miért vagytok ti ilyen arrogánsak, hogy azt hiszitek, tudjátok, nekünk mi a jó? Honnan tudnátok, ti nem vagytok olyanok, mint mi. Az LMBTQ is csak árt a melegeknek, mert még azt is felhergeli, akinek semmi baja nem volt velük. A legjobb lenne, ha mindenki békén hagyná a melegeket.
2022. márc. 28. 14:42
 12/18 anonim ***** válasza:
95%
11: te sem képviselsz minden meleget, a te ízlésed nem minden meleg ízlése, csak a sajátod, úgyhogy ne tegyél úgy, mintha te fel lennél kenve, hogy az összes meleg nevében beszélj
2022. márc. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
#12: De a heterok végképp nem tudják, mi jó nekünk. Majd mi eldöntjük. Ha nem foglalkoznátok velünk, kevesebb bajunk lenne.
2022. márc. 28. 14:46
 14/18 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, nem KELL, úgy élned, mint másnak, itt a LEHETŐSÉGRŐL van szó. Ma a nőknek lehetőségük van egyetemre járni, diplomát szerezni, de nem kötelező, ez nem volt mindig így, volt idő, amikor akartak volna a nők is tanulni, de nem tanulhattak. Én nő vagyok, hetero, mégsincs családom, nem szültem, mert nekem jó így, nem vágyom a gyerekzsivalyra, a hisztire, a kakis pelenkákra, a hányás takarítására, nekem annyi elég a kicsikből, amennyit most is kapok belőlük ismerősökön keresztül, 0-24-ben soknak érezném, de a lehetőségem megvan, hogy legyen családom, ha úgy akarnám, de jelenleg nem akarom úgy. Szóval attól, mert valami lehet, nem kötelező, de aki akarja, annak meg nem tilos.
2022. márc. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
#14: A legtöbb meleg nem is akar házasodni. Sokuknak meg csak a poltika töltötte ezt a fejébe. Az egész csak rajtunk csattan, mert a többi embert ellenünk hangolják ezek a mozgalmak.
2022. márc. 28. 14:49
 16/18 anonim ***** válasza:
91%

Amikor először szerezhettek a nők diplomát, akkor sem akart minden nő tanulni, de a lehetőség nyitott volt. Úgy látom, nem érzed a különbséget. Régen a melegek házasodtak, hetero módon, mert az volt az elvárás, mert nem vállalhatták fel, hogy melegek, biztos volt akkor is, aki nem házasodott, de biztos volt sok olyan is, akinek már család mellett, később jött a coming out. Vajon mit érezhetett a hetero házastárs a nagy vallomás után, hogy akivel örök hűséget fogadtak egykor, a saját neméhez vonzódik?

Aztán jött, hogy fel lehet vállalni, bár még mindig sok a köpködés. A világ változik. Új generációk nőnek fel. Lehet, hogy pár generáció múlva meg már többen akarnának házasodni, de az is lehet, hogy teljesen eltűnik idővel a házasság intézménye. Te nem akarsz házasodni, senki nem fog kötelezni rá, de vannak, akik meg akarnának, nekik meg jó lenne, ha megtehetnék. Nem mindenki élvezi a titkolózást.

2022. márc. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
#16: Ma egy szabad világban élünk, sőt már jó pár évtizede. Mindenki úgy él, ahogy akar. Ismerek olyat, hogy két testvér él együtt, egyikük se akar megházasodni. Van olyan, aki egyedül él. A melegek is megtalálják a nekik megfelelő életet. Senki nem kényszerít ma már senkit bele hamis házasságba.
2022. márc. 28. 15:00
 18/18 anonim ***** válasza:
32%

AZt amit csinálnak nyilvánosan az gusztustalan .

Csinálják a 4 fal közt , senkit nem érdekel .

2022. márc. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!