Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melegek, titeket miért zavar...

Melegek, titeket miért zavar az annyira, hogy nem a nyilvánosság előtt élitek meg az eltérő nemi orientációtokat?

Figyelt kérdés
Szerintem sokkal izgibb, hogy titkolózni kell. :)
2022. márc. 28. 14:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavar. Engem a képmutatás zavar a Fidesz részéről. Szájer ebben is az élen járt. Délelőtt egy kis kereszténykedés a parlamentben, délután jöhet a digi-dugi valami fiatal sráccal este meg visszük vacsorázni az asszonyt.
2022. márc. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
#1: Ez szerintem is gusztustalan.
2022. márc. 28. 14:14
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagyok meleg, de nem azzal van bajuk, hogy nem élhetik nyilvánosan az életüket, hanem hogy gyakorlatilag egy másik állatfajként tekintenek rájuk egyesek.
2022. márc. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#3: Ha nem vagy meleg, miért akarod megmondani róluk, hogy nekik mi a jó? Honnan tudnád te azt? Ezért utálom az LMBTQ-mozgalmat is, mert azok se kérdezik meg, hogy jó-e a melegeknek, amit csinálnak.
2022. márc. 28. 14:16
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem senkinek nem a nyilvánosság előtt kellene megélnie a nemi orientációját, a hetero párocskák se a metrón vagy egy parkban a bokor mögött éljenek nemi életet, ahol mások is láthatják.

Egyébként heteroként nem igazán értem, miért zavarna egyeseket, ha a melegek is házasodhatnának (nem templomban, hanem mondjuk polgári szertartás keretei között, a templomi szertartás amúgy sem jelent jogilag semmit, nem egyenértékű a polgárival), vagy miért lenne baj, ha fogadhatnának örökbe meleg párként. Nekem ettől nem lesz kevesebb jogom, ha nekik is szabad.

2022. márc. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%

Ha a heterók csókolózhatnak, megélhetik a nyilvánosság előtt a nemiségüket, akkor homo-k miért nem, kérdező?


Vagy egyik se legyen, vagy mindkettő lehessen.

2022. márc. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#5: Nem is értem, egy melegnek miért kéne úgy élni, mint egy heteronak. Nem azért születtem másnak, hogy kegyesen megengedjétek, hogy ugyanolyan kispolgári életet éljek, mint ti, és úgy tehessetek, mintha pontosan ugyanolyanok lennénk, miközben érzitek ti is, hogy ez nem igaz. Semmi kedvem ilyen hazugságban élni.
2022. márc. 28. 14:33
 8/18 A kérdező kommentje:
#6: Soha nem érdekelt ez. Elég nekem egy titkos találka, nem vagyok olyan, mint a hetero romantikus párok.
2022. márc. 28. 14:37
 9/18 anonim ***** válasza:
96%
Ez az örökbefogadás azért is érdekes, mert egy leszbikus szülhet, a gyereket nem vehetik el tőle.
2022. márc. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%

8: mindenkinek más az ízlése, attól, hogy neked ez jön be, más melegnek lehet,hogy más


Ahogy a hetero párok sem mind csókolóznak az utcán, de vannak, akik igen.

2022. márc. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!