Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem törlik már el végre...

Miért nem törlik már el végre az óraátállítást?

Figyelt kérdés
Évek óta van róla szó, hogy eltörlik. Azt hittem, hogy már eltörölték

2022. márc. 28. 16:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem értem én sem hogy ez mire jó.Csak fáradt az ember egésznap,van aki hetekig plusz itt a tavasz az is okoz fáradtságot.
2022. márc. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 hypno ***** válasza:
78%

A tagállamok még nem mondták meg, hogy téli vagy nyári időszámítást szeretnének az országukban. (merthogy az ő hatáskörük)


Erről mondjuk akár népszavazást is tarthatnának, de nem fognak.

2022. márc. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

eltörölték volna, ha nincs a covid. de amiatt parkolópályára került az egész. most meg háború van, úgyhogy egy darabig ezért nem fog ezzel foglalkozni senki. utána/közben meg gazdasági válság lesz és azért nem.


egy pár évig nyugodtan lemondhatsz a dologról.

2022. márc. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 hypno ***** válasza:
69%

#1


Mondjuk az szörnyű lehet ha valaki ilyesmire érzékeny.

Üdülni sem mehet el olyan országba, ami pár időzónával odébb esik, mert mire megszokja, jöhet haza.

2022. márc. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
4. Az üdülés nem ugyanaz mint mikor időre kell kelni és egy munkahelyen kell teljesíteni.
2022. márc. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

Igen,én nem túl jól tűröm az időeltolódást sem vagy ha melegebb helyre megyünk mondjuk és nem víz közelben vagyunk és a klíma se mehet non-stop.

Ilyenkor mikor tavaszodik és van ez a hülye óra átállítósdi elég kómás vagyok de az elalvás nehézkes és a reggeli kelés is.Ez van.Jó annak akinek nincs ilyen gondja mert nem kellemes.

#1

2022. márc. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Ha eltörlik, remélhetően úgyis a téli lesz!
2022. márc. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 hypno ***** válasza:

#5


De pont olyan, mert az adott országnak is van egy ritmusa. Mikor vannak nyitva a boltok, szórakozóhelyek, látnivalók.

2022. márc. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 hakapeszimaki ***** válasza:
52%
7/8 Kell a fenének a téli,nyáron is hamar sötétedjen? Hajnal 3-kor minek világos,ha még alszunk?
2022. ápr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Maki, nem mindenkinek szórakozás az élet!


Nekem speciel jobban jön ki, hogy este hamarabb van sötét. Ilyenkor behúzódok és lefekszem és alszok. Hajnalban pedig ott a redőny, a spaletta, stb, vagy pedig a felkelés, mert úgy jön ki a menet.


Nyári időszámításban viszont esténként olyan lúzernek érzem magam, hogy mindenki kint van, én pedig nem!


(40/f)

2022. ápr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!