Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem törlik már el végre...

Miért nem törlik már el végre az óraátállítást?

Figyelt kérdés
Évek óta van róla szó, hogy eltörlik. Azt hittem, hogy már eltörölték

2022. márc. 28. 16:22
1 2
 11/16 hakapeszimaki ***** válasza:
10/10 És akkor mindenki menjen hamarabb aludni,csak azért mert te hamarabb alszol? Nem mindenkinek csak munkából áll az élet,mint neked! Sajnállak,nem cserélnék veled!
2022. ápr. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Maki.


Én ilyet nem mondtam, hogy "mindenki hamarabb menjen aludni".


Szórakozni lámpafénynél is lehet; vagy nálatok gyertyával világítanak?!

2022. ápr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
55%

" És akkor mindenki menjen hamarabb aludni,csak azért mert te hamarabb alszol?"


ugyan nem nekem szólt a kérdés, de


egyrészt igen, nyáron, amikor csak rövid ideig lenne amúgy is sötét, jó lenne, ha arra használnátok, amire való, alvásra és nem világosban próbálnátok aludni. nem is tesz jót egyébként.

másrészt (fun fack) az óraátállítás, a nyári időszámítás, pontosan ezt csinálja. elhiteti veletek, hogy már késő van és ideje aludni menni. hamarabb, mint egyébként mennétek. ;)

2022. ápr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 hakapeszimaki ***** válasza:
10/13 Talán azért érzed magad lúzernek,mert ki kellene neked is menni,nem odabent kuksolni!
2022. máj. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 hakapeszimaki ***** válasza:
12/14 Szabadtéri programot te lámpafénynél csinálsz? Hát engedd meg,hogy elsőként gratuláljak!
2022. máj. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 hakapeszimaki ***** válasza:
10/15 Este nincs redőny meg spaletta,ha zavar,hogy világos van? Csak reggel van redőny meg spaletta?
2022. máj. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!