Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen hatással lenne a...

Milyen hatással lenne a választásokra ha a Facebook törölné Orbán és az egész Fidesz oldalát?

Figyelt kérdés
Mint Trumpf esetében, biztos volna az ellenzék győzelme, vagy nem lenne nagy hatással, hisz aki elmegy választani az már tudja,hogy kire szavaz és nem az utolsó napokban dönti el?
2022. márc. 29. 07:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

"Én fideszes vagyok, 33 éves, nincs facebookom. Ha lenne se követnék politikusokat. Nem értem a logikádat 😂"


A logika az,hogy szinte 7 millió FB felhasználó van Magyarországon,és ezek közül sokan ott szívják magukba a propagandát.

2022. márc. 29. 08:28
 12/14 anonim ***** válasza:
27%

Az FB-n inkább ellenzéki propagandát lehet szívni.

Amúgy, én sem hinném, hogy általánosan jellemző lenne bárki politikust követni akármilyen netes fórumon.

2022. ápr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
59%
19:30: hát ebben tévedsz. Minden tele van a Megafon Központ meg a fideszes megmondóemberek hirdetéseivel.
2022. aug. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
13. érdekes velem mindenhol csak az ellenzéki fröcsögés jön szembe
2022. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!