Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » „A Fideszre szavazók vajon...

„A Fideszre szavazók vajon belegondoltak abba, hogy Orbán viselkedése és mostani turbóra fokozott gazembersége milyen veszélyeket hordoz Magyarország számára?

Figyelt kérdés

Nem egyeztettem Andrzej Dudával, Lengyelország elnökével, Orbán Viktor jó barátjával, ám milyen érdekes, tegnap este a lengyel televízióban Duda azt mondta, hogy „igen sokba fog kerülni Magyarországnak Orbán politikája.” Amúgy Duda mondta le néhány nappal ezelőtt a tervezett találkozóját Áder Jánossal, miután nem akart mutatkozni az oroszbarát magyar állami vezetéssel. És hasonlóan elutasító Orbánnal a másik hatalmas barát, Kaczyński is, aki ráadásul azt mondta, hogy megvárja az április 3-i választásokat.

Szóval a legjobb barátok is tudják, hogy nagy ára lesz Orbán gazember-politizálásának, amely már rég nem az ország, kizárólag a saját gazdasági és felettébb sejtelmes putyini érdekeit szolgálja. Mindenki pontosan tudja ezt, csak a Fidesz szavazói nem akarják tudni, pedig ők is fizetni fognak mindenért, mint a katonatiszt.



2022. márc. 29. 08:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%
#10 Tudnál mondani erre példákat? Én egyre sem emlékszem. Olyanokra emlékszem, hogy minden bebukását, kudarcát és sikertelenségét győzelemként adta elő a híveinek. De nem ezekre vagyok kíváncsi.
2022. márc. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
9es.Ki szerint van diktatúra?Mert hogy a liberális ellenzék azt mondja, attól az még nincs úgy.Ha diktatúra lenne, eleve szavazni se lehetne.Persze 2010 előtt szinte minden media es sajtó a liberális baloldal kezében volt,persze akkor nem volt diktatúra az természtes volt.Ezt az egyoldalúságot a fidesz is látta és kiépítette a sajat klientúráját, ez persze fáj a balosoknak, de senkit se érdekel.Ha ma megnézzük, sztm az internetes es az írott sajtó többsége még mindig baloldalú.Könnyű észrevenni, mert azok az oldalak akik fikázzák Orbánt és a Fideszt az baloldali, mar pedig a mai napig sok ilyen oldal van.Semleges nem letezik, aki azt hiszi, hogy mégis az nagyon naív.Egy sajtó vagy jobboldali es a kormány támogatásat élvezi vagy baloldali és a külföldi liberális érdekek támogatását élvezi.Semleges legjobb tudomásom szerint nincs jelenleg..
2022. márc. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ne haragudjatok de ha itt a Fidesz újra nyer, itt katasztrófális állapotok jönnek.

Kezdjük azzal hogy az ország fele jelenleg kivár és a félig összecsomagolt bőröndökkel várja a vasárnapot hogy megtudja kell-e indulnia vagy sem.


Aki a Fideszre szavaz az mit gondol mi lesz itt ha Orbán újra nyer? A V4-ek nem állnak már szóba velünk, az EU-tól már nem kapunk pénzt. Itt rengetegen el fogják hagyni az országot mert sajnos nincs más lehetőségük a túlélés érdekében. Mit gondoltok??? Vagy mit vártok?

2022. márc. 31. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13-as.Nem kell minden fake hírt elhinni.Én direkt utána néztem ezen híreknek A V4-el nincs semmi gond, nem haragszanak Orbánra, a háború miatt fújták le a találkozót.Az EU tól pedig sikerült megkapnunk az igényelt támogatásokat is.Nagyon félrevezető most a választások előtt ellenzéki médiát fogyasztani, mert ezerrel zajlanak az alaptalan lejáratások.
2022. márc. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#14 Megkaphatnánk azokat a forrásokat, melyekből ezeket a kedélyes mondatokat duruzsolják? :)
2022. márc. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!